Споделете 4.1

  • 11 434
  • 378
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 550
Нов месец, нова тема, нов късмет.

Верги, другия път мила   newsm48



Споделете 3.3

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ах, Верж пак изостана от тренда...

Студ, майка. Дърво и камък не знам пукат ли се от студ, ама на мен си ми е баш студено... Сдобих се с нова розова жилетка. Красавица в розово, мда. Хич не виждам как ще ми излезнат сметките с парите с тези темпове.

# 2
  • Мнения: 5 790
А аз, за разлика от Бу, не съм се сдобила с нищо. Щото заплата - в петък най-рано.  Cry А до петък  newsm78 ще се почесвам умно  по главата.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
А аз, за разлика от Бу, не съм се сдобила с нищо. Щото заплата - в петък най-рано.  Cry А до петък  newsm78 ще се почесвам умно  по главата.
2-ра употреба му е майката, ще знаеш. Ама при вас няма хубави. Тук - бол.

# 4
  • Мнения: 5 790
А аз, за разлика от Бу, не съм се сдобила с нищо. Щото заплата - в петък най-рано.  Cry А до петък  newsm78 ще се почесвам умно  по главата.
2-ра употреба му е майката, ще знаеш. Ама при вас няма хубави. Тук - бол.

Бу, кумовете ни са от Пловдив и аз много обичам да им ходя на гости, и това е една от причините. Последния път като бях, така екипирах Виктория, почти за без пари, че направо ми стана неудобно. А и останах с впечатлението, че в Пловдив има много магазини на производители, които продават на смешни цени, в сравнение със София. Много благородно ви завиждам по таз причина.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бу с покупките си ме подсети, че и аз трябва да направя такива Wink Инак не знам довечера кой анцунг ще обуе мъж ми...

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ах, и аз се сдобих с прекрасна блуза в още по-прекрасен керемидено-ръждив цвят - съвсем в унисон с есента. Това е хубавото

Лошото е, че смениха сиропа на Васи и гърлото отново се вчервява. Дени продължава да се дере катно за световно, татето не може да мръдне от дископатия, а аз...за мен няма време. Получих по мейла оферта, която трябва да направя днес, защото не може да чака да се наболедуваме Sad А джиновете не искат да станат от гърдите ми и аз продължавам да дишам едва...

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 13:21 от ДЕ ВАня

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Днес Йоан се научи да кара колело с помощни  Grinning

# 8
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
леле-мале, оле-мале черно ми е пред очите
все ми се яде.... Crazy ooooh!

ей тъй на се чувствам, споделям...

само за ядене си мисля цял ден

# 9
  • Мнения: 5 577
  Scream Scream
Е кво стана, аз кога ще я пусна тая тема?

Като е така, нека ви кажа къде бях и да ви се прияде  Twisted Evil - излязох да пазарувам, купих какао, канела, пудра захар, кокос, пръчици шоколадови .... ще правя топчета (тип като сладкия салам, ама топчета).

Ако ме бяхте изчакали нямаше да ви кажа това. За Марчела и Буту става въпрос.

# 10
  • Мнения: 5 577
само за ядене си мисля цял ден

О, Пипи - не чети предния ми пост!  Praynig
Сърди се на онез двете, дето не ме изчакаха.  Close

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Дреме ми... Верж, на мен хромът ми е в главата. Сладко не ми се яде. Яж си го ти.

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Споко, Вержи, яде ми се кисело и солено Crazy (не съм бременна, доуточнявам!)
хапнах прилично количество сладки неща вече, че чак ме потриса, като се сетя ooooh!

# 13
  • Мнения: 2 212
И на мен ми се яде...ама не сладко, споко Верж, а дюнер...не съм яла от цяла вечност...и сега ще излеза и ще си взема...никога не съм опитвала от дюнерите, които са и палачинките едновременно на халите, само на Аладин, ама нещо не ме кефят вече и затова мисля да пробвам тез новите....ни пица, ни нищо, дюнер ми се яде.... ooooh!

# 14
  • Мнения: 5 577
Абе не е ли време за годишните форум номинации?

Миналата година Хедра беше пуснала тема, на мен ми беше много интересно.  Blush

Някъде Ноември май беше .  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт