Дайте ми съвет..

  • 973
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Здравейте на всички,досега бях само гост,но реших да споделя и аз проблема си.От както родих много по рядко правим любов със съпруга ми,незная какво става..нямам никакви съмнения ,понякога имам желание,понякога не..
Кажете моля Ви как е при Вас..какво да правя?

# 1
  • Мнения: 22 781
Ако си родила скоро е нормално-стрес,хормони,умора,нагласа...

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Подкрепям Деси мама. Това са съвсем нормални неща - понякога проблемът е в майката, понякога в таткото - ситуацията е нова и необичайна и за двамата. По-чувствителните натури  реагират. С времето нещата се оправят Peace Няма нужда да правиш каквото и да било Simple SmileЕ, сега, ако детето ви е на три години, а вие продължавата да се нагаждате към "новата" обстановка - вече си е проблем Laughing

# 3
  • Мнения: 5 362
Скоро ли си родила?Защото ако е да,не се притеснявай,и аз бях така.После всичко си идва на място-ако мога така да се изразя.

# 4
  • Мнения: 8 917
Всичко ще си дойде на мястото, не се притеснявай Hug

# 5
  • Мнения: 223
Благодаря Ви,но аз съм родила преди 3г.Simple Smile

# 6
  • Мнения: 22 781
Благодаря Ви,но аз съм родила преди 3г.Simple Smile
И аз имам такива моменти.Отдавам го на хормони.

# 7
  • Мнения: 2 863
Ами аз така си затварях очите и като краен резултат от много време не сме съпрузи... 3 години са доволно много време, за да се нормализират нещата. Разбира се има значение на кое казваш рядко- за един рядко е 1 път седмично, за друг 1 път месечно??? Във всеки случай явно на едния от вас му е добре така и също явно не си ти.......
Освен разговор по въпроса (на което не всеки мъж е съгласен) не знам какво друго да предложа.

# 8
  • Мнения: 3 861
Ооо нормално е това според мен, както са ти казали и другите момичета, повечето сме минали по този път. Прояви търпение и дано половинката ти да прояви такова Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 5 605
Ако си родила скоро е нормално-стрес,хормони,умора,нагласа...
Абсолютно съм съгласна! Споко всичко ще си дойде по местата!

# 10
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Не се притеснявай,аз обикновено съм толкова изморена,че нямам сили,а пък друг път имам огромно желание.Различни етапи просто

# 11
  • Мнения: 275
разговор му е майката.Той оплаква ли се , сърди ли се . Ти как се чувстваш , рядко ,рядко ама достатъчно ли ти  е . Когато нямаш желание, той как реагира. Случвало ли ти се е той да ти отказва........и куп въпроси, отговора на които води до  разбулване на проблема ви.Отговорете си , поговорете си да не стане като по-отгоре написаното
'в резултат на което не сме съпрузи"-[color=red не цитирам точно[/color]

Общи условия

Активация на акаунт