От каква възраст

  • 1 105
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Мили маи знам че ни е рано Embarassed,но искам да знам от каква възраст дадохте децата си на ясла и дали сте доволни от постъпката си?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
На 2г.6м и не съм доволна от постъпката си. Laughing

# 2
  • Мнения: 7 723
на 1г и 1 мес- много съм доволна

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
На 1 година. Доволна съм.

# 4
  • Мнения: 1 416
На 1 година и 10 месеца - доволна съм...  Peace

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На година и 8м. Доволна съм, не съжалявам изобщо.

# 6
  • Мнения: 1 734
След 2 години. Много съм доволна, само боледува - това е лошото

# 7
  • Мнения: 7 723
На година и 8м. Доволна съм, не съжалявам изобщо.
Супер newsm10 факт е, че колкото по- малки са- по- лесно свикват.    

# 8
  • Мнения: 1 001
Доволни от какво ... от постъпката си или от градината ...постъпката може да е продиктувана от необходимост, а градината може да се смени ...

И двамата тръгнаха в началото на септември след като навършиха 2 години, т.е. Александра на 2г и няма и месец, а Никола на 2г и 2м. Не съжалявам (Тъщата може да ги гледа), т.к. се социализират, научават неща за които у дома няма да се сетим да им покажем и ... преболедуват в ранна възраст, когато им минава по-бързо и лесно ... А от детската съм повече от доволен (62 ОДЗ, София)

# 9
  • София
  • Мнения: 5 604
А от колко голямо детето се дава на ясла? 1 годинка?

# 10
  • Мнения: 5 362
А от колко голямо детето се дава на ясла? 1 годинка?
Да.От 1год. можеш спокойно да го дадеш.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доволни от какво ... от постъпката си или от градината ...постъпката може да е продиктувана от необходимост, а градината може да се смени ...


И от двете. Факт, че като тръгна на ясла стана самостоятелна и общителна, което си беше проблем за мен - не знаех как да се справя. Та в това отношение съм доволна от постъпката си, не ми беше спешно да тръгна на работа.
Доволна съм и от ОДЗто, в което са и двете.

# 12
  • Мнения: 179
Тръгна на ясла от 2г.Трудно свикна ,а на мен ми беше едно съвестно.... Sad .Но пък там проговори,а вкъщи не искаше.Боледувахме няколко месеца,но много неща научи там.И съм много доволна от яслата/вече градина.

# 13
  • Мнения: 8 505
На година и 5м.Адаптира се невероятно бързо (за няколко часа) и от тази гледна точка съм доволна.Боледува не по-често,отколкото преди да тръгне на ясла.
Не съм доволна обаче от възрастта,на която тръгна на ясла.За съжаление обаче имах работа за вършене,а с дъщеря ми вкъщи беше невъзможно.

# 14
  • Мнения: 1 464
От 2 години,не съм доволна .Съжалявам че я дадох дори

Общи условия

Активация на акаунт