Въпрос към мамите даващи АМ на НАН?

  • 1 082
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 656
Здравейте момичета!!! Ние сме на АМ на НАН още от раждането тъй като кърмата ми беше малко и до ден днешен продължаваме да се храним смесено. Напоследък обаче кърмата ми взе да намалява съвсем и увеличих количеството на добавката. Ивчо започна да ака както преди на ден - два, но сега акото е доста по-зелено и има остра миризма. Говорих с педиатърката тя каза, че е от добавката. Вашите бебоци хранени с НАН така ли акат?
Благодаря ви предварително Grinning

# 1
  • Мнения: 150
И ние сме на НАН още почти от началото като добавка, но зелено аки не е имал.Обикновено му става зелено ако нещо е настинал. Има ли някаква хрема например  newsm78

# 2
  • Мнения: 90
И ние бяхме на НаН и акото ни беше същото като вашето това е нормално да е зелено заради желязото в млякото нали уж е обогатен с желязо. Нормално е спокойно.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
И Нати беше на смесено хранене, когато почнах да и давам само НАН и стана зелено акито. Док каза, че е от него.

# 4
  • Мнения: 2 897
Ние не сме имали такъв проблем Naughty

# 5
  • Мнения: 46 434
Първите месеци давах NAN, но не е имало такова нещо.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 560
Аз по принцип храня с Milumil, но ми се наложи да го сменя с NAN HA и акото му веднага стана зелено! Като минах пак на Milumil пак се върна на старото положение

# 7
  • Мнения: 656
Благодаря за отговорите момичета Grinning

# 8
  • Мнения: 231
Ние в момента сме на Нан от около 1 седмица и ака жълто и гъсто,да добавя,че в момента е само на Ам.

# 9
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Искам да попитам мамите които са на НАН ХА или Милумил ХА защо го почнахте при какви препоръки и на каква цена са двете млека  Peace.Благодаря ви предварително за отговорите   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 149
Споко мила-и ние бяхме се шашнали.Нормално е.В първите месеци все зелено беше акото.Но после ще си смени цветовата гама  bouquetНяма място за притеснение

# 11
  • Мнения: 63
И при нас е зелено но не е от настинка.Не се притесняваи.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 926
Искам да попитам мамите които са на НАН ХА или Милумил ХА защо го почнахте при какви препоръки и на каква цена са двете млека  Peace.Благодаря ви предварително за отговорите   bouquet
Когато почнах да дохранвам Нати педи ни посъветва да почнем с ХА мляко за застраховка, защото е по-пречистено май newsm78
Цената на НАН е 10/11лв

# 13
  • Мнения: 186
Аз си намирах НАН за 7-8 лв. Сега вече сме на Nestle Junior. То струва 8 лв.

# 14
  • Мнения: 510
Искам да попитам мамите които са на НАН ХА или Милумил ХА защо го почнахте при какви препоръки и на каква цена са двете млека  Peace.Благодаря ви предварително за отговорите   bouquet
Цената на НАН ха е 10-11лв, това по 8лв, не е хипоалергенно. Аз давам НАН ха по препоръка на педито, защото самата аз имам страшно много алергии и бебо бил предразположен заради мен.

Общи условия

Активация на акаунт