палто от естествена кожа

  • 1 849
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте, мами!
Наскоро имам повод и искам да си купя нещо хубаво, та се спрях на идеята за палто от естествена кожа, имам предвид от гладка такава, а отвътре с топличко, че да се носи и в голям студ, та накой има ли представа, къде мога да потърся в София за подобно нещо?
Благодаря!

# 1
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Нали сега има "Произведено в Бг" или подобно изложение в НДК - там със сигурност има. Аз лично съм фен на една русенска фирма ELE - много са им оригинални нещата.

# 2
  • Мнения: 175
Бих ти препоръчала един магазин,в който се продават палта от есктествен косъм,яки,обувки и др.Той се намира на ул.Солунска близо до пресечката с ул.Витошка.Собственика е грък,отдавна търгува с кожи и би ти обърнал голямо внимание.Там се предлагат много палта от стриган визон,били страшен хит в момента.След като си купиш така желаното палто да се похвалиш непременно.УСПЕХ!!!

# 3
  • Мнения: 636
Aз пък защо останах с впечатление, че се завръщат на мода палта 'с косъма на вън" newsm78 Може и да греша. Вие на какво мнение сте? Искам тия дни да си купя връхна дреха, но направо се чудя какво е модерно- яке, палто, дълго, късо....

# 4
  • Мнения: 346
Aз пък защо останах с впечатление, че се завръщат на мода палта 'с косъма на вън" newsm78 Може и да греша. Вие на какво мнение сте? Искам тия дни да си купя връхна дреха, но направо се чудя какво е модерно- яке, палто, дълго, късо....
Цитат
вярно,че се връщат на мода палта с косъм навън,кожата се казва"напа лама"отвън е косъм един такъв сбит,а от вътре е гладка кожа,и по принцип ги шият така,че да може да се носи и от двете страни.По отношение на изложенията за кожени изделия повечето са от турция само  им лепят етикети,че са бг,най сигурно е да си намериш шивач на кожени обекла и да си го ушеше

Общи условия

Активация на акаунт