Пушихте ли докато бяхте бременни?

  • 35 131
  • 570
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 605
Мнвого ми е интересно колко от нас са пушили докато са били бременни? Само не разбирайте темата като упрек! Просто любопитство!

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 14:55 от Reza

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
След като разбрах, че съм, бременна ги спрях........на 2 февруари, но съм забременяла на 6 ти януари...значи за 1 месец - да........

# 2
  • Мнения: 1 416
Пушех... Рядко, но е факт.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 116
Отказах ги когато разбрах че съм бременна и не мога да не призная че мъжа ми страшно много ми помогна. Той ги отказа за да ги спра по-лесно и аз   bouquet Т.е. до 5 г.с. ги пушех и после пропуших (за съжаление  Sad ) когато спрях да кърмя.

# 4
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
ДокАто бях бременна, а и сега докАто кърмя не пуша, мисля да не започвам и след това. Не е лошо да използваш опцията Проверка правопис, това също не е упрек.

# 5
  • Мнения: 47 973
не,спрях ги малко преди да забременея с първото си дете

# 6
  • Мнения: 2 910
Отказах ги много трудно веднага, след като разбрах, че съм бременна.
След като родих и спрях да кърмя пак пропуших Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 336
понякога (2-3 пъти седмично) по 1 цигара с кафе  Embarassed след като спрях да кърмя си ги пропуших отново  Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 2 164
Не. Спрях ги моментално щом разбрах, че съм бременна.

# 9
пушех но се стараех да не е повече от 2-3ц.на ден
проблема при мен беше сутрин с тоалетната

# 10
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не, спрях ги малко преди да забременея Party
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128800.0;topicseen
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107739.0;topicseen
има и още много, но не ми работи търсачката

# 11
  • Мнения: 11 003
Не!  Naughty
Странното е, че 10 дена преди да разбера, че съм бременна, не ми се пушеше и много се дразнех от дим и миризма на тютюн  Wink

# 12
  • Мнения: 5 790
Пушех и не можах да ги спра.

# 13
и аз пуша но като почна да кармя няма защото тогава се трови много повече от колкото като е в корема но по добре недеи пуши

# 14
  • Мнения: 135
Аз съм непушач, както и съпруга ми, и водя непрестанни борби с пушачите около нас  -приятели, семейство, които са на момента доста несъобразителни и егоистични пушейки! Не мога да понасям гледката бременнна жена с цигара още повече, защото не може по такъв безцеремонен начин да решаваш за здравето на тази невинна душичка просто, защото много ти се пуши?!

Общи условия

Активация на акаунт