Велоергометър:)

  • 1 360
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 432
Я да видим сега  кой се мори вкъ6и с въртене на педали Laughing.
Купих си велоергометър и се надявам с него поне да не се обездвижа през дългата зима ,ако не сваля излишните килограм4ета Blush
Споделете по колко километра навъртате на ден и има ли ефект изоб6то Crazy Crazy

# 1
  • Мнения: 408
Ефект има. Въртях по 30 км/т.е. около час/. Обаче два месеца не съм карала, че нямах и настроение - децата поболедуваха. Но лятото бях доволна от резултата, а сега съм се отпуснала, но ще намеря начин да наваксам  Sick Хубавото е, че се стяга мускулатурата и на корема, можеш да се занимаваш с неща, които ти харесват докато караш колело-аз четях книга или гледах филми на компа  newsm39

# 2
  • Мнения: 10 982
Важно е с каква интензивност тренираш, а не колко км Simple Smile Ефект има, да  Peace

# 3
  • Мнения: 511
По 1ч на ден е напълно достатъчно.Първите 30мин се изгарят излишните въглехидрати, след това започва стопяването на мазнинките.Не е важно да въртите на висока степен, важно е да се поддържа едно и също темпо през цялото време, като последните 10мин. се засилва колкото можете да издържите.
Не претендирам че съвета ми е изчерпателен, но при мен подейства, пък и специалистите така казват.Аз лично предпочитем да въртя педали, вместо да бягам на пътеката.
 Peace

# 4
  • Мнения: 1 065
Аз имам велоергометър от няколко дни.За сега карам по 15 мин. на ниска предавка.Изразходвам около 200 калории.Малко е ,но все пак е нещо.

# 5
  • Мнения: 1 290
По 1ч на ден е напълно достатъчно.Първите 30мин се изгарят излишните въглехидрати, след това започва стопяването на мазнинките.Не е важно да въртите на висока степен, важно е да се поддържа едно и също темпо през цялото време, като последните 10мин. се засилва колкото можете да издържите.
Не претендирам че съвета ми е изчерпателен, но при мен подейства, пък и специалистите така казват.Аз лично предпочитем да въртя педали, вместо да бягам на пътеката.
 Peace
Аз пък съм чувала,че повече от 45 мин няма смисъл,понеже почваш да изгаряш мускул newsm78

# 6
  • Мнения: 573
От около 1 година имам велоергометър.В началото бях много ентусиазирана и карах редовно,лятото спрях защото мерих редовно улиците и ме мързеше и да въртя педалите вкъщи.Сега се снабдих с л-карнетин и фет бърнар и започнах 4 пъти седмично по 30-35 мин. да карам .Вече сериозно съм се захванала. Peace

# 7
  • Мнения: 5 362
Важно е с каква интензивност тренираш, а не колко км Simple Smile Ефект има, да  Peace

# 8
  • Мнения: 353
Любимият ми уред,много си го харесвам,стяга седалище идеално.По едно време се вманиачвах да карам по 2часа на ден-чак сърцебиене получавах.Сега ме е яд,че с тоя тумбак не мога да карам Cry.

Общи условия

Активация на акаунт