Помогнете ми за околоочен крем

  • 2 323
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 540
Не знам какъв да си взема!
Вие какво ползвате? Доволни ли сте? Колко струва?
Май съм се насочила към медицинската козметика. Предполагам, че е по-добра от тази, която се продава в козметичните магазини. Как мислите?

Дайте съвет за околоочен крем за 23-годишна кожа Blush

  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 936
на ROC доколкото знам има ,май беше към 23-25лв. Peace , а също Ювена-но цените вече са по-дебели.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 919
Влизаш в аптека и молиш да ти предложат крем за околоочен контур - казваш до колко лв. - и те хората ти предлагат, каквото и да избереш ще е добре.
Аз ползвам Рок и съм доволна.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 160
"Arnaud"- френски е ,и аз съм мнооого доволна Laughing. Струва към 14лв. И е точно за първите бръчки,подути очи и тъмни кръгове Peace

# 4
  • Мнения: 795
купувала съм най- различни - и от скъпите и евтини. Имаше един на Арома, който сега не мога да открия - прозрачен, със сини разтварящи се гранулки в него - този най- ми добре ми действаше!! Ако го намериш - няма да съжаляваш!

# 5
  • Мнения: 13 512
Май съм се насочила към медицинската козметика. Предполагам, че е по-добра от тази, която се продава в козметичните магазини.
Не е по-добра според мен, но със сигурност е по-евтина .

# 6
  • София
  • Мнения: 35 919
"Arnaud"- френски е ,и аз съм мнооого доволна Laughing. Струва към 14лв. И е точно за първите бръчки,подути очи и тъмни кръгове Peace
Аз обаче не съм доволна.
Преди повече от година си купих крем на тази марка и въпреки, че беше в срок на годност, след като започнах да го ползвам се отдели масло по повърхността на крема  и започна да мирише много лошо.
Яд ме беше,че дадох пари /36-37 лв./ за марка, която не бях и чувала.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 540
Аз затова се допитвам до вас за съвет, мислиш ли че не мога сама да вляза в магазина и да си взема един  Simple Smile Нямат тестери, затова не искам да стрелям на сляпо. Една продавачка направо се учуди, че питам за тестери и каза, че не си спомня последния път, когато дистрибуторите са й дали 1 тестер за околоочен крем. Каза че и да има, нямало да ми даде  Shocked
Ей за това вас ви питам.
Значи засега Рок не сте отрекли  Simple Smile
Арома нещо не ми звучи добре, а Арнауд щом мирише зле... също го оставям.

Чакай ме Рок, идвам  yes

# 8
  • Мнения: 491
И аз съм го ползвала този на Арома - супер е!
Иначе етърва ми ми подари на AVON, и той ме се отрази добре.
А най-много съм доволна от Виши.

# 9
  • Мнения: 10 568
Вярно е за тестерите - имам приятелки, които работят в аптеки - мн. рядко им дават тестери за около очи.

# 10
  • Мнения: 359
Влвз в някоя по-голяма аптека и поискай тестер (на мен не ми се е случвало да ми откажат...) Ползвала съм на Jane da Vez, Vichi, Garnie, на AVON много други, които няма да изброявам поради негативното си мнение към околоочните им кремчета...  Смятам, че на всеки действат според типа кожа... Не искам да налагам мнението си  Laughing
Много съм доволна от AVENE (медицинска козметика) Peace

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Много рядко има тестер за околоочен крем,тъй като са по принцип това са кремове с малки милилитри обикновенно 15 до 30мл

# 12
  • Мнения: 11 003
На La Roche Posay са хубави Simple Smile
Аз в момента съм с един околоочен крем-стик на Oriflame, взех го на промоция, но не си заслужава цената от 18 лв. Sad

# 13
  • Мнения: 2 161
А защо не използваш околоочен от серията,която използваш в момента за лице?Така мисля,че е най-добре-дневен,нощен и околоочен от една серия.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт