Do skoro rodilite mami ot Burgas

  • 759
  • 9
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 134
Zdraveite!Predstoi mi skoro da rajdam v Burgas i za sega smiatam da se ugoworia s dr.Angelov ili dr.Lazarova.Interesuva me kolko vzemat za norm.rajdane i kolko za sekcio i kakvi sa vi vpechatleniata ot rajdaneto s tiah.Blagodaria wi za otgoworite!!!!!!

# 1
  • Мнения: 35
Здравей Авела,
 защо си се насо4ила то4но към Ангелов и Лазарова аз нямам добро мнение и за двамата аз  също съм бременна но съм още в 13 г.с и ми е рано още за раждане  и по принцип ходя при доктор Душепеев и най вероятно живот и здраве е раждам при него.Според мен ако си решила да раждаш със секцио най добре е да се уговориш с Георгиев той взема колкото му дадеш моя позната ражда при него преди месеци и когато съпругът и го попитал колко дължат и той казал колкото имаш на сърце и той му дал 300 лв.А ина4е лазарова взема по 500 лв за секцио.

# 2
  • Мнения: 5 539
Ангелов или Лазарова Sick Твърдо ли си решила да бъде един от двамата? Rolling Eyes
В темата за бургаските гинеколози ще намериш крайно негативни отзиви и за двамата #2gunfire Но ако си решила твърдо да е един от тях, по-добре недей да четеш Tired

# 3
  • Мнения: 6 461
По добре се ориентирай към други лекари.
Лазарова взема мнооооо....скъпо Crazy ,Ангелов както го беше нарекла едно майка"чудото на науката Laughing".....нямам думи за него.

# 4
# 5
  • Бургас
  • Мнения: 134
kolko tochno imash predvid skapo? :

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 134
Имаш ли по-преки впечатления от двамата?

# 7
  • Мнения: 6 461
Здравей Авела,
 защо си се насо4ила то4но към Ангелов и Лазарова аз нямам добро мнение и за двамата аз  също съм бременна но съм още в 13 г.с и ми е рано още за раждане  и по принцип ходя при доктор Душепеев и най вероятно живот и здраве е раждам при него.Според мен ако си решила да раждаш със секцио най добре е да се уговориш с Георгиев той взема колкото му дадеш моя позната ражда при него преди месеци и когато съпругът и го попитал колко дължат и той казал колкото имаш на сърце и той му дал 300 лв.А ина4е лазарова взема по 500 лв за секцио.
Peace-500 лв малко пари ли са?

# 8
  • Мнения: 171
Подкрепям мнението, че Ангелов и Лазарова са възможно най-лошият избор. И двамата са алчни грубияни. Лазарова е "патологична" лъжкиня, която е способна да се отрече най-нагло от собствените си твърдения, нещо, който никой професионалист не би си позволил. Ангелов пък като професионално развитие е останал някъде много далеч в миналото, може би в поколението на нашите майки. Аз лично никога не бих се доверила на тези двамата. В случай, че приемаш съвети, бих ти препоръчала Гамишев или Добрева. Въпросът за докторските тарифи е малко сложен, защото най-вероятно сама ще се сблъскаш с много различни цифри. Мисля, че всичко зависи до определена степен от твоето изкуство да се пазариш Grinning, така че ти желая успех и леко раждане  Simple Smile

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Абсолютно подкрепям Дорка; Ангелов е бил супер за майка ми при раждането на сестра ми /83 год/, но за мен беше под всякаква критика, писала съм доста за неговите бисери. Гамишев е меко казано некомпетентен; от всички споменати аз залагам на Добрева - и като човек, и като специалист  Peace

Общи условия

Активация на акаунт