Как правите резервации за почивка

  • 486
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 491
Това е въпросът, може би се отнася повече до дамите в САЩ/Канада. Съпругът миналата седмица реши, че иска да ходим през зимата за няколко дена малко на юг, което значи самолет+хотел. Досега съм правила резервации все онлайн - Hotel.com, Expedia, Travelocity, Orbitz ... И не съм навлизала в подробности. Обаче като погледнах сега какво е положението ... ъъъ  newsm78.. цените ли са поскъпнали, дестинациите ли нещо са се отдалечили, обаче като тупна билети за 4 човека, и нещо ми се отщява от почивка.
Та питам: ползвал ли е някой алтернативи? Ако човек отиде на място в някоя локална туристическа агенция, дали ще предложат  нещо по-изгодно?  Дали местните български агенции нямат разни добри оферти за нещо друго освен полети до България, и ако има, възползвал ли се е някой? Или може би трябва да се свържеш директно с хотела и да купиш отделно самолетни билети? И изобщо, кой начин на правене на резервация за вас се е оказал най-добър?

# 1
  • Мнения: 486
Като се замисля всички резервации за почивки досега сме правили онлайн, тъй че не мога да препоръчам локални агенции. Рядко обаче разчитам само на сайтове от рода на Travelocity и Expedia, особено след като Travelocity ни провалиха почивката миналата година. Понякога добра алтернатива за популярни дестинации са Priceline и Hotwire. Също може да се окаже полезно да се проверят цените на локалните сайтове на местните хотели, ако вече сте избрали мястото.

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 00:09 от Ellie

Общи условия

Активация на акаунт