С какво да продължа - тиква или круша?

  • 1 010
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 022
Здравейте момичета,
Захраних преди 16 дни с пюре от ябълка на HiPP, след 8 дни започнах и ябълка и моркови на същата фирма. Лошото е, чепоради намален апетит смених междувременно и млякото - от Нутрилон на НАН. Резултатът е, че сина напоследък ходи през ден, а сега последния път беше на 3 дни при това доста твърдо. Не знам от какво се запече и се притесних. В същото време при абсолютно СЪЩОТО хранене и като вид и количество мадамата си ходи всеки ден, че и по два пъти. Мислех днес утре да вкарам и тиквата - като пюре ябълки и тиква, но с този запек се чудя дали да не опитам да въведа първо круша. Какво ще ме посъветвате? Предварително ви благодаря! Разкошни сте!    bouquet

# 1
  • Мнения: 772
първо да ти кажа че смяната на млякото не е най-удачния начин да се справиш с проблема освен ако лекар не е посъветвал така.не мисля че е от млякото-ние сме на същото и след известен период на адаптация беба е много добре.
за захранването-с каквото и да продължиш няма да сбъркаш-и тиквата и крушата вършат идеална работа при запек.крушата е близка до ябълката,а има и зеленчукови пюрета с тиква така че можеш да лавираш след като захраниш и с двете.
целувки на бебоците и късмет на теб Hug

# 2
  • Мнения: 262
на нас само круша и синя слива ни помага. има смес от ябълка и сливи,действа безотказно! моята дъщеря има стегнат стомах и когато й помагам да ака  ,чишкото има вид на барабонки. пие доста течности,но това е на лице.тиквата не я долюбва много. залагам на круша и чай от лайка. не се плаши,ще се оправя,а после пак същото!

# 3
  • Мнения: 432
Ще се оправи младежа,не се притеснявай.
Иначе по темата и двете са сладки,вкусни,разхлабващи,бебетата ги харесват.Аз лично въведох първо круша на сок,а малко по-късно тиква на пюре.Както ти е удобно.
При някой хора ябълките действат запичащо,да не би и при младежа да е така?

# 4
  • Мнения: 5 103
От крушата сме много доволни. Peace

# 5
  • Мнения: 5 391
Аз съм доволна от ефекта на крушата, сините сливи и тиквата.С което и да започнеш няма да сбъркаш Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 457
За толкова малко бебе аз бих предпочела тиквата  Peace Крушата е по-лошия вариант за стомахчето - такива колики може да предизвика  Crazy.
Аз си мисля, че сина ти се е запекъл точно от смяната на млякото. Още повече, че Нутрилона е по-добър (лично мнение) от Нан. От Нан много бебета се запичат. А и изобщо смяната на АМ без сериозна причина не се препоръчва. Като добавим факта, че и ябълката и моркова, които си въвела също се водят запичащи, май е най-добре известно време да даваш само АМ.
Но ти си прецени, дано всичко е наред   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 022
Много ви благодаря, момичета Simple Smile     bouquet  Много сте бързи и изчерпателни какво винаги!

# 8
  • Мнения: 6 461
Което и да въведеш няма да сгрешиш.

# 9
  • Мнения: 2 897
Аз съм доволна от ефекта на крушата, сините сливи и тиквата.С което и да започнеш няма да сбъркаш Peace

 Peace

# 10
  • Мнения: 1 186
При нас също много действа Крушата и сините сливи,по принцип те са разхлабителни плодове Peace....за тиквата хич не знам....ти си прецени Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
На нас тиквата ни действа много добре в такива случаи/и на мен/. Сини сливи и круша също вършат работа.

# 12
  • Мнения: 27 524
НАН запича, затова. По-добре е да си останеш на Нутрилон-а.

Иначе и тиква, и круша са ок  Peace

# 13
  • Мнения: 1 101
Круша  Peace

# 14
  • Мнения: 306
и на нас тиквата ни помага newsm10

Общи условия

Активация на акаунт