Някой да знае нещо за този проблем?

  • 603
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 506
Здравейте.
Моят син се роди с едно бяло малко топченце от долната част на езика.Отначало никой не му обърна внимание.Аз обаче се притесних какво ли е това.Като мина 1 месец го водихме в Стоматол.факултет при някакъв професор,който каза че е някакво "папиломче"(доброкачесвено образувание),ако не бъркам думата и че щяли да го махнат малкия като навърши 6м.По време на прегледа обаче,(аз не присъствах защото щях да припадна) мъжът ми твърди че този доктор не го е видял добре и както трябва.
Наскоро водихме юнака при друг професор(онколог),който пък каза че това било някаква безобидна киста,която и сама може да се спука и изчезне и да не си трвамираме детето като го водиме да му го махат това нещо.Олекна ми като го чух и веднага се съгласих с него.
Ама сега се чудя,дали да не търсим и трето мнение и да видим дали ще съввпадне с някое от предните две.
Моля.ако някой се е сблъсквал с подобно нещо,да сподели.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Според мен не е необходимо повече ходене по доктори, но ако това ще те успокои- заведете детето Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 983
Лили като се роди имаче една бяла точица на венеца на горната челюст. Приличаше на пробило зъбче. Бързо изчезна  - за 1-2 месеца май вече го нямаше. Тогава четох някъде из интернет, че било киста и минавало само. Peace

# 3
  • Мнения: 3 835
Изчакай, напълно е възможно и само да изчезне.

Общи условия

Активация на акаунт