Assinka от BG-Mamma в "Искрено и лично" сега

  • 2 060
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
Ася от BG-Mamma в "Искрено и лично" сега!  bouquet Темата е за затлъстяването при децата.

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 11:57 от HeYkpoTuMa

# 1
  • Мнения: 6 039
гледам гледам

 smile3506 smile3506 smile3506 smile3506

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Само някаква доцентка дрънка от 10 минути

# 3
  • Мнения: 5 370
Ася от BG-Mamma в "Искрено и лично" сега!  bouquet Темата е за затлъстяването при децата.
Хм...а какъв е тоЧно никът и, Че не мога да си спомня коя беШе? ooooh!

# 4
  • Мнения: 1 258
"Добре е да спрем с кърменето след 12-тия месец,за да не комплексираме онези майки,които не могат и три месеца.",каза докторката. ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 164
Хм...а какъв е тоЧно никът и, Че не мога да си спомня коя беШе? ooooh!
Assinka

# 6
  • Мнения: 5 370
Хм...а какъв е тоЧно никът и, Че не мога да си спомня коя беШе? ooooh!
Assinka
Благодаря.
Оххх, намерили на кого да каzват да спре с кърменето. hahaha Joy
Тея доктори са наистина смеШни понякога.
Уф, не мога да гледам, раzкаzвайте zа някои "бисери". Praynig

# 7
  • Мнения: 1 258
Оххх, намерили на кого да каzват да спре с кърменето. hahaha Joy
Тея доктори са наистина смеШни понякога.
Уф, не мога да гледам, раzкаzвайте zа някои "бисери". Praynig

Идеята беше,че правилното хранене при детето започва още с кърменето и когато Ася с широка усмивка каза,че 15 месеца(дано не бъркам)кърми безпроблемно,докторката и каза,че е време да спре поради горните причини. Laughing
И понеже стана леко сконфузно,Миглена Ангелова обеща специално предаване за кърменето. Joy

# 8
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
коя точно е тя?

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
По тази тема се е изписало доста и тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135545.0
за момента само чета мненията Ви по тази тема, защото съм на работа, но ако има начин да гледам предаването на запис, моля кажете.

# 10
  • Мнения: 1 455
Ух, много исках да го гледам, а го изпуснах. Има ли повторение?

# 11
  • Мнения: 1 558
Предполагам, че ще го пуснат тук http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=99&bm=2, но се изисква регистрация.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Хахахаха JoyОх, така ми е жално, че съм на работа, умирам да видя как някой казва на Асинка да спре да кърми, че да не комплексира някого Joy А тя не реагира ли?Щото доколкото я познавам, би трябвало да избухне в бурен смях, след което да говори поне половин час за ползите от продължителното кърменето Grinning
Ах, че простотияяя hahaha

# 13
  • Мнения: 491
Хи-хи-хи! И аз съм на работа, та само си представям какво я е направила тази докторка нашата Assinka . Разкажете де!

# 14
  • Мнения: 30
Хи-хи-хи! И аз съм на работа, та само си представям какво я е направила тази докторка нашата Assinka . Разкажете де!
Ми да хайде разкажете за тая нахална докторка Tired
Аз пък не чух точно да казва на въпросната форумска майка да не кърми, а просто уточни че е хубаво поне до 12месеца да се кърми, че някои майки и три месеца трудно успяват. Но може и да не съм чул правилно, защото това кой колко време кърми не ме интересуваше и не беше съвсем по темата на предаването
Темата на предаването беше за затлъстяването при децата, а не за кърменето. Кърменето не е единствения фактор, а според мен и далеч не най важния за правилното хранене на едно дете. Струва ми се забравяте, че дете не е еквивалент на кърмаче...
И честно да си кажа - не видях добро представяне на въпросната майка. Тя беше отишла там да говори за кърмене, а не за проблемите на затлъстяването. Гледах я в началото, когато каза за организацията и т.н. - ами с най-положително отношение към всичката работа която вършат хората в тази организация, такова свръх остро реагиране и демонстрация на това" виждате ли ние колко сме велики, ние знаем всичко, не ми обяснявайте на мен" не е по никакъв начин от полза за самата La Leche Liga.
Не чух по нататък от това момиче нищо съществено по темата на предаването.
В чест на истината досега винаги смятах, че обвиненията към кърмаческия форум за фанатизъм и тн са чисто и просто заяжданици и търсене на теле под вола, но май си има причина за това...
Това ви го казвам като абсолютно страничен наблюдател, нямам никакво лично отношение към който и да било във форума.
И последно - в крайна сметка напълно се пропусна темата на предаването - затлъстяването при децата - за да се обсъжда кой какво посмял да каже и кой кого затапил...тъжно.

Общи условия

Активация на акаунт