бебешки филмчета

  • 4 717
  • 53
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Изпратиха ми три бебешки филмчета, които като ги пуснах на моя бебо направо се хипнотизира. Много са шаренки и весели. Казаха ми, че са предназначени за бебета. Някой има ли повече инфо и отзиви за тях?

# 1
  • Мнения: 598
за пръв път чувам за такива... какво представляват?

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз съм чувала, че на запад имало специални програми и филмчета. Ама само до там. Чак ми прозвуча невероятно, а то било истина. Ти дали не можеш по някакъв начин да ги споделиш с нас Blush

# 3
  • Мнения: 663
Чувала съм за бебешки програми в Америка ,но само толкова .

# 4
  • в стаята
  • Мнения: 469
много интересно, няма ли да ни ги пуснеш и на нас. откога се чудя как да забавлявам бебата, дали ще и е интересно newsm78

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 846
И на мен би ми било интересно!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Дайте ми идея как да ви ги предоставя? Ако някой има интерес да ми пише на лични.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 064
Един доставчик на цифрова ТВ, мисля, че е ЕСТНЕТ, предлага в пакета си такава програма - BABY TV се казва, английска е и над нея работят цял екип психолози. Предназначена е за деца до 3 години. Хвърлих едно око при една приятелка и трябва да ви кажа, че е страхотно! Картинките са съвсем простички, съобразени с възрастта, музиката - приятна, абе, пипната работа! И е така измислена, че е добре някой да седи с хлапето и да обяснява какво се случва, т.е. да не го залостиш самичко пред телевизора, а да гледате заедно.

# 8
  • Мнения: 432
Един доставчик на цифрова ТВ, мисля, че е ЕСТНЕТ, предлага в пакета си такава програма - BABY TV се казва, английска е и над нея работят цял екип психолози. ...
На Борис въпросната ТВ му действа доста хипнотизиращо, направо се залепя за телевизора. Колкото и да е интересно, аз лично не виждам никаква полза от висенето пред телевиора  Naughty, дори напротив.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз също не съм фен на телевизията, вкъщи не гледаме грам, ама тези филмчета наистина са добри. Разбира се, ако не се прекалява.  За малко дете 15-20 минути мисля, че е добре и не може да навреди.

Твърдо съм против да се използва телевизора за бавачка.

А многото гледане на тв действа оглупяващо и на големи хора Mr. Green

# 10
  • Мнения: 96
Не разбрах много какви са тези филмчета, но ми стана интересно! Дайте някакъв линк ако ги има
в нет-а.
Иначе нашя татко отсега събира колекция с анимационни филмчета за бъдещия бебо balloon

# 11
  • Мнения: 1 327
има ли други кабелни оператори, които пускат тази програма?

# 12
  • Мнения: 7 474
От Торентите си свалих едно такова Бебо Бетховен.или нещо такова), детски играчки и музика , цветно и шаренко , но успокояващо . Хубаво е.

# 13
  • в стаята
  • Мнения: 469
Лео, кажи как се казва филмчето да го потърсим.

# 14
  • Мнения: 133
Филмчето се казва baby Beethoven, намерих го в торентите.

Общи условия

Активация на акаунт