До кога всяка вечер къпане?

  • 1 461
  • 32
  •   1
Отговори
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Мили мами споделете до кога къпехте бебето си всяка вечер?Ние още се къпем всяка вечер,но вече стана по-студено и се чудя дали да не разредим    Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 284
след 6месеца може и през ден

# 2
  • Мнения: 235
Ние все още се къпем всяка  вечер, вече сме на почти година и половина. След годинката през ден или два и мия косата, но телцето задължително.... а и за Никол това е такова удовлствие, че все още не ми тежи.

# 3
  • Мнения: 1 186
Ние сме на 10 месеца и все още се къпем всяка вечер Peace .....само главичката мия през ден

# 4
  • Мнения: 510
Все още всеки ден и скоро няма да спираме, защото на малкия му харесва. Пък и не мисля, че ще настине нали в крайна сметка през зимата жилището се отоплява.

# 5
  • Мнения: 603
ти си реши,но мисля,че няма проблем да се къпете през ден.По добре да е здраво детенце,нали.А и сега не се потят толкоз,а и  не се цапат Peace

# 6
  • Мнения: 1 259
Няма проблем да къпете през ден.Аз го къпя през ден когато стана на 9 месеца.

# 7
  • Мнения: 446
Ние се къпем през ден,според мен така е по правилно през зимните месеци,кожата си отделя разни защитни вещества и с това къпане всеки ден най-много да стане по суха.

# 8
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Всичко е относително. Аз къпех сина си всяка вечер, докато не навърши 7 месеца. После дойде зимата и стана по-хладно, та разредих къпанията през вечер. И сета го къпя през вечер-две - на него ме у много приятно. Снаха ми например къпеше племенницата ми всяка вечер, докато детенце навърши 3 години.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Абе по последни данни - не било полезно къпането всяка вечер.

Инак и аз до 6-я месец - всеки ден. После по рядко  Flutter. Сега вече веднъж годишно, ако е високосна годината  Wink

# 10
  • Мнения: 6 461
Аз гледам да ги къпя всяка вечер ,с малки изключения.По хубаво спят след баня.

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Според логиката,  бебетата не би трябвало да имат нужда от къпане....щом пропълзят вече да започнат да се къпят всеки ден и така докато не остареят.......Незнам защо спирате да къпете бебетата след 6 тия месец......за мен не е логично...Всяка вечер го къпя.......главата мия с хума веднъж в седмицата......а с вода- всеки ден

# 12
  • Мнения: 46 492
Не ми работи търсачката, иначе бих ти пуснала направо тема  Tired

Твоето е на 4 месеца и по принцип не трябва да го къпеш всяка вечер, така че не виждам проблем  Grinning Бебетата се къпят през ден-два от раждането, докато не станат големи хора, после вече- всекидневен душ, както всеки нормален човек- дъщеря ми много се въргаля навън и не мога да си представя дете на 2 и косур години да си ляга мръсно вечер  Stop

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Все още се къпем всяка вечер,нещо като ритуал ни е.Може когато стане много студено да пропуснем някой друг ден,но си мисля че  така ми е по-лесно отколкото да мием отделно дупе,краченца,ръчички...

# 14
  • Мнения: 1 986
  Използвам темата,за да попитам Embarassed-новородените през зимата всяка вечер ли трябва да се къпят newsm78

Общи условия

Активация на акаунт