Много сладък филм

  • 2 222
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Снощи гледах "Сърдити старчета" и страхотно се изкефих. Не намерих темата "Гледах, хареса ми и пр.", затова давам линк тук:
http://free.linkos.bg/details.php?id=16425

Любимата ми реплика е на таткото на Джак Лемън:
"Докато мигнеш, и първите деветдесет години отлетели. Една сутрин се събуждаш и си казваш: "Даааа, вече не съм на 81"  Laughing

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 14:26 от Анда

# 1
# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Има и втори филм (може би Шанел точно него е пуснала  Grinning) - "По-сърдити старчета", в който участва и София Лорен. Много са ми любими и двата.    bouquet
П.П. Аз съм доволна, защото вчера си купих "Грозни, мръсни и зли".  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 14 471
джак лемън и уолтър матау са страхотна комбина!!!! ако не си гледала потърси -те имат доста филми заедно, не е само този и продължението му "още по-сърдити старчета". не си спомням заглавията на български, но са тези "out to sea" "my fellow americans" "odd couple" /този е стар от шейсетте, още са младички/ и "odd couple 2"

# 4
  • Мнения: 2 161
Понеже много харесвам Джак Лемън и Уолтър Матау,а виждам,че имат и други фенки Simple Smile,ще дам още два линка към техни филми,ако евентуално сте ги пропуснали:
ето
и още един

# 5
  • Мнения: 1 835
Аз пък много харесвам филма "Скъпи сънародници" с Джак Лемън и  Джеймс Гарнър (май той беше), но не знам къде да го намеря. Много смешна комедия, препоръчвам я.

# 6
  • Мнения: 2 161
Аз пък много харесвам филма "Скъпи сънародници" с Джак Лемън и  Джеймс Гарнър (май той беше), но не знам къде да го намеря. Много смешна комедия, препоръчвам я.

ето го филмът,но няма субтитри на български.

Общи условия

Активация на акаунт