Хубави ботушки - откъде?!?!?

  • 665
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Като дойде нов сезон за обувките на малката и направо ми настръхва косата от търсене и обикаляне по магазините  #Crazy Напоследък все по-трудно намирам това, което търся - а то е просто красиви, удобни обувки от естествени материали. И сега пак съм пред същия проблем - не мога да намеря ботушки. Навсякъде са просто "чуднички" - и се чудя защо изобщо правят ботушки за деца от велур  Thinking. Само 20 минути навън в снега с такива ботушки и вече ще сме болни  Shocked Моля ви мами помагайте с предложения за магазини - търся просто едни нормално хубави и топли ботушки 27 номер от естествена лицева кожа на нормални цени (до към 60-70 лева). Толкова ли много искам  Rolling Eyes  Thinking

# 1
  • Мнения: 1 756
Доколкото знам и ползвам, Минимен са хубави, имм такива кожа, не са с дебел каракул, но предполагам и такива има и на Илиенци са по 50 лв, има хубави в розово и 4ервено виж потърси

# 2
  • София
  • Мнения: 771
И на мен ми настръхват косите като стане време за нови обувки, при това аз търся за момче, а това, повярвай ми, е два пъти по-голям проблем. От две седмици обикалям по магазините за да намеря такъв ботуш какъвто аз си представям, ама не намерих. Имам много изисквания, не само към цвят и модел, а най-вече ширина на ботушчето, та така и не открих това, което си представях. В крайна сметка взех модел на Минимен, поне за тях знам, че ще остана доволна. Горещо препоръчвам магазина на Reno в Sky City в Гео Милев. Имат страхотни модели на добри цени, а за момиченца имаше и по-голям избор, както на всякъде. Направо се влюбих в едни винени ботушки и ако нямаха една лъскава катарамка с камъчета, направо щях да ги взема за моето момче. Другия вариант, който мога да препоръчам е обувките на Минимен. В магазините на Кр. Село цените са съществено по-ниски, поне за този модел, който аз взех, в сравнение с магазина на Витошка.   

# 3
  • Мнения: 259
Аз също харесвам обувките на Мини-Мен,като качество и мадели просто нямат равни.
Кали би ли ми обяснила,къде точно се намира магазина на Кр.Село,аз харесах на малкия едни ботушки от магазина на Витошка бяха 70лв.но тогава нещо ми се досвидаха да дам толкова пари.   

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами тук до нас има един голям магазин за обевки - намира се на Пиротска, след пазара Димитър Петков, посока Константин Величков от дясно. Има доста детски ботушки, на цени около 30 лв, с пух отвътре и от естествена кожа. Не съм се заглеждапа по по-големите номера, защото имаше доста такива, но и от по-малките - моята носи 24-25 видях, че има до 30 номер и доста сладурски. Има доста модели на Капчица, а аз тях много ги харесвам. Има и гумени ботушки, ама такива от чиста гума, вътре с вата подплатени за 15 лв - аз тези много ги уважавам за дъжд.
Ами това е - дано съм била полезна.   bouquet А, сетих се - магазинът работи в събота цял ден, а неделя до 14 часа.  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 771
Аз също харесвам обувките на Мини-Мен,като качество и мадели просто нямат равни.
Кали би ли ми обяснила,къде точно се намира магазина на Кр.Село,аз харесах на малкия едни ботушки от магазина на Витошка бяха 70лв.но тогава нещо ми се досвидаха да дам толкова пари.   

Има два магазина с Минимен и двата са на входа на кооперативния пазар. Минава се наляво, покрай едни вити стълби, под които има магазин за бельо, след това покрай магазин на Диамонд и след това е Минимен. Другият е от входа надясно, има детски магазин за дрехи и няколко магазина за обувки, в единия има детски. Моделът, който купих за 61 лв, струваше 69 на Витошка, освен това дават и 5 % отстъпка при следваща покупка. 

# 6
  • Мнения: 498
В магазин Леонардо В сити Центъра имаше хубави ботушки, но май най-малкото беше 24 номер или нещо такова
Имаше страхотни гумени отпред с палячо за 20 лв

# 7
  • Мнения: 285
Това току що го написах в друга тема, но може и тук да е полезно някому.

Ние от вчера се снабдихме с ботушки за зимата. На фирма Капчица са, естествена кожа, 35лв от магазина на Драганов.


Магазинът се намира на бул. Патриарх Евтимий 25, магазин Най-най.

Общи условия

Активация на акаунт