Инхибин В

  • 606
  • 5
  •   1
Отговори
Момичета ,моля кажете ми нещо повече за този инхибин Б.Днес ми излязоха резултатите  23,94  при реф. N>45.
Направо съм отчаяна и не знам, а сега на къде.По-късно ще потърся доц.Конова за да видя какво ще каже и тя.
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 51
Ами нисък е наистина, ето това открих за него: # Инхибин В хормон (Inhibin B)  Синтезира се в яйчника и носи информация за яйчниковия резерв. Участвува в регулацията на Фоликулостимулиращия хормон.
Но мисля, че не бива да се притесняваш, поговори с доц. Конова и напълно можеш да и вярваш, тя е просто невороятен човек и професионалист. Мисля, че би могло с медикаменти да се повлияе на стойностите. При мен бяха над 45.

# 2
  • Мнения: 7 718
Не е добре. Не може да се повлияе от медикаменти. Това е резервът на яйчниците. Обаче все пак бременност може да има. Laughing На колко си години? ФСХ и Лх изследва ли? Коя е причината за това изследване?

# 3
Сега мога да напиша и останалите резултати:
LH -6.15 при реф.ст-сти 3-10,8
FSH -11.86 при реф ст-сти 3-12,00
Моля ви момичета кажете какво да правя от тук натам и при кой лекар да отида?
Утре ще се чуя с доц.Конова и ще да видя какво ще ме посъветва
Знае ли някой от тук на сетне какво следва?
Благодаря предварително

# 4
Лали,забравих да ти отговоря на 29 год съм ,без нито една бременност до сега.Ако има някакво значение ,а някъде четох че има ,майка ми е с климакс на 38 год.Това май се унаследява или греша?

# 5
  • Мнения: 7 718
И ФСХ хормон подсказва тази диагноза. Да, унаследява се обикновено от майките.
Правите ли опити за забременяване? Откога?
Трябва да се види първо спермограмата как е.
Не се страхувай толкова, важното е че си открила това и трябва бързо да действаш.

Общи условия

Активация на акаунт