Пюрета на Sunval- къде във Варна?

  • 622
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 381
Някой знае ли къде мога да намеря от тези пюрета?

# 1
  • Varna
  • Мнения: 333
Ако не ме лъже паметта преди ги имаше в Бебчо. Но отдавна не съм купувала и не знам дали все още продават.  Тел. на магазина е 608943. Дано да има.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Провери на колхозния пазар -не в гаражите, а в един по-голям магазин в крайния блок. Мисля че имаше.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 634
Преди време бях пуснала такава тема и никой не ми отговори.Но мога да ти кажа ,че съм търсила във всички възможни магазини и складове и никъде няма.За съжаление.Ако все пак някой е виждал някъде ще е супер.

# 4
  • Мнения: 2 381
Тези дни ще отида до "Бебчо" и Колохозния пазар.Със сигурност знам, че в Депо-центъра няма.
rosiza, ако намеря-ще ти пиша Peace
Благодаря ви  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 422
И аз ще следя  темата.

# 6
  • Мнения: 133
Не знам как се казва точно улицата, но ще опитам да обясня. На светофара на "Ген. Колев и Чаталджа завивате към пазара и първата пресeчка в дясно. Там има няколко магазина за детски храни и в единия съм ги виждала.
Хубави ли са?

# 7
  • Мнения: 2 381
Не знам как се казва точно улицата, но ще опитам да обясня. На светофара на "Ген. Колев и Чаталджа завивате към пазара и първата пресeчка в дясно. Там има няколко магазина за детски храни и в единия съм ги виждала.
Хубави ли са?
Dezy, попитах и в отчетната тема.Копирам постинга на една мама:
"От гаражите на Чаталджа купувам от време на време. Последния път имаше сънвал. Идвайки от главната улица като се завие в пресечката, гаража вляво..."
Вероятно става дума за едно и също място.Май са хубави тези пюрета.Като намеря ще разбера със сигурност.

# 8
  • Мнения: 2 381
Изтеглям темата напред, за да кажа, че не намерих от тези пюрета SadАко някой разбере къде се продават-да драсне един ред  Hug

Общи условия

Активация на акаунт