Дали ни поставиха правилната диагноза?

  • 839
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Привет мили мами!
Бебка от 2-3 седмици има кръвни жилки в акото,уведомих педито,тя ми каза да спазвам диета,да видим дали ще спрат да се появяват,защото тя е само на кърма.Една седмица спряха да се появяват,но вчера пак имаше и тя ни прати при детски хирург.Аз малко се учудих,но все пак днес я заведохме(прати ни при д-р Манджуров,Бургас).Той я прегледа и каза че няма "полипи",които най-често били причина за подобно кървене и че най-вероятно анусът е по-тесен и затова се получава така ThinkingИзписа дефламол,да я мажем 2 пъти дневно отвътре SadКаза също така че не се налага изследване на акото...Не знам защо но ме съмнява това да е проблема,тъй като и акото и е течно,откъде да се разрани че да прокърви.Не трябва ли все пак и то да се изследва.Пишете ми моля ако сте имали подобен проблем как сте постъпили,и също така къде в Бургас могат да и изследват акото,защото мисля да го занеса,дори и да не ни дадат направление

# 1
  • Мнения: 119
възможните причини са няколко: непоносимост към нещо от твоята храна - ще се оправи със стриктна безмлечна диета от твоя страна; анална фисура - мажеш с проктогливенол; инфекция - занеси акото за иследване. И не се притеснявай, ще се оправи детенце, продължавай да го кърмиш!

Общи условия

Активация на акаунт