пилешко с аромат на амоняк?

  • 1 070
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 747
Докато го нарязвах и ми замириса,а сега го запържвам и вместо да мирише на хубаво ми мирише на амоняк!!! SickКакво да го правя???Да го ядем ли,или да го хвърлям? newsm78Миризмата е лека,ама аз усещам,че не е както трябва тая работа!Гледам,че е в срок на годност все още,че има даже доста време до изтичането му!
Случвало ли се е на някого? #Crazy

# 1
  • Мнения: 9 107
ами ..... какво беше това за "шоковото замразяване" - нямаше ли нещо амоняк там  newsm78 newsm78 Най-вероятно е от препарати с които е обработвано или замразявано.  Ако те е страх - не го яжте.  Ако само си го сварила - изхвърли водата и сложи друга наново или бульон, повече подправки и такива.

# 2
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Не не ми се е случвало, но по-добре не го консумирайте Sick Аз оня ден купих бутчета , то това не беше месо а желе направо #Crazy Sick #2gunfire

# 3
  • Мнения: 11 747
Благодаря за съветите,но в бързината го похапнахме!Като сложих повечко праз и започна на праз да мирише!
Но ... много съм разочарована,бях се наканила на хубаво ядене с приатен аромат,а не да се чудя как да го замажа! #2gunfireЗа първи път ми се случва,а всеки път на една и съща фирма купувам,уж че го знам! Sick newsm78Ужас! #Cussing out

# 4
  • Мнения: 1 352
На мен не ми се е случвало да ми мирише на амоняк, но веднъж като сложих да варя едни бутчета те позеленяха Confused. Нахраних уличните котки после.

# 5
  • Мнения: 4 668
Миналата седмица взехме едно охладено пиле от МЕТРО и по същия начин миришеше  Sick не знам на амоняк ли точно , но на нещо гадно ...
Имаше още 4 дни до изтичането на годността  Rolling Eyes
Сварих го , но пак си беше миризливо ... та на мъжа ми боксера ( той живее при родителите му ) похапна доста добре .

# 6
  • Мнения: 1 809
Не знам за охладените неща,но скоро ми казаха да не  купувам от обезкостеното пилешко.Начина по който го обезкостяват е потресаващ,слагали пилетата в някакви разтвори,докато падне местото Sick

# 7
  • Мнения: 11 747
Това което имах аз беше от Пикадили,замразено,обезкостено,бяло месо- гърдите!Винаги купуваме от там и то все на една и съща марка (но сега не мога да я цитирам,че изхвърлих етикета,но като го видя го познавам).Това за метода на обезкостяване звучи страховито! SickЗа първи път имам такъв инцидент,но като чета вашите мнения,май не е толкова необичайно! #Cussing outЖалко,мислих си,че ядем по-сигурни неща! Sad

# 8
  • Мнения: 4 668
Не знам за охладените неща,но скоро ми казаха да не  купувам от обезкостеното пилешко.Начина по който го обезкостяват е потресаващ,слагали пилетата в някакви разтвори,докато падне местото Sick

Ужас ! Представяте ли си какъв разтвор е това , че да падне месото  Close

Моето миризливо пиле беше от марката " Росо ".

# 9
  • Мнения: 6 167
хвърляйте!!!
някъде четох, че 60% и повече от теглото на пилето са химикали. #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт