Мездра...

  • 1 405
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 615
"Къщичке на дните златни,
Кът свиден и мил,
И за царските палати
Не бих те сменил!"


Там съм родена и макар да не живея от 6-годишна в Мездра, частица от сърцето ми остана завинаги там. Там беше моят дом. Никога след това не почувствах някое място като свой ДОМ, дори собственото ми жилище, в което гледам собственото си дете...
Искам да си поговоря с вас, момичета от Мездра!!!

# 1
  • Мнения: 1 615
Наистина ли няма никой от Мездра тук??? Или просто не ви се говори с мен?... Sad

# 2
  • Мнения: 25
Аз съм от Враца, здрасти.Писа там едно моми4е във вра4анската тема и е от Мездра, ника и е Охлюв4е.Аз пък имам много познати и приятели в Мездра.Радвам се 4е се появяват и мами от там.

# 3
  • Мнения: 664
Здравей, аз съм от Мездра, но както виждаш вече живея в чужбина. Обичам си градчето, макар че вече от почти 10г.не живея там. И на детето много му хареса лятото, за малко дете е идеално, иначе бързо омръзва Simple Smile
Дано се включат и мами, които все още живеят там!

# 4
  • Мнения: 638
Олеее,най-после  Grinning здравейте
Преди няколко месеца пусках тема  за Мамите от Мездра,но няма6е никой,много се зарадвах  Joy
Включвам се тук веднага.

# 5
# 6
  • Мнения: 1 615
Леле, как ви се радвам! Вече бях изгубила надежда...
В "отчетни по градове" не бях успяла да намеря нищо, а търсачката перманентно не работи, затова пуснах темата.
Аз наистина живях в Мездра доста кратко преди много време... Сега съм на 34, от 1976г. не съм там Sad Чудя се възможно ли е да имаме общи познати, дали някоя от вас ще ми разкаже нещичко за някого от тях - моите другарчета за игра в един друг, по-щастлив живот...

# 7
  • Мнения: 25
Purmamarca много е възможно да имаме общи познати.Моите познати са от '71 до '81 така 4е нищо 4удно.Само 4е аз познавам онова darkness съсловие дето се носеше по концерти и се напиваше по пейките на алеята  Wink

# 8
  • Мнения: 1 615
Sandy, идея си нямам кое е било това съсловие... От 6-годишна почти не съм ги виждала, а след ранна тийнейджърска възраст - изобщо... Имам съвсем бегла представа какво се е случило с тях като възрастни. Аз живеех до "Каменни кариери", срещу ВиК и извън малката околност в района познавам много малко хора... повечето от които, подозирам, отдавна не са се сещали за мен. След като си отидох от там, всички те толкова ми липсваха, че всяко споменче винаги е било за мен като безценно камъче, докато за тях едва ли нещо чак толкова се променило. С мъка си представям, че всички отдавна са ме забравили...

Аnia, виждам, че и твоето момиченце е Елица, макар и с предисловие Wink Кръстена ли е на някого?

# 9
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Моля ви, подкрепете нашата инициатива, защото много малко мами и татковци от провинцията са ни подкрепили!  Hug Hug Hug

Момичета и момчета,
за да няма повече такива съобщения,

Дете с крайна степен на недохранване почина



ние - и вие - написахме ПЕТИЦИЯ!


Прочетете, подпишете и на приятелите си пратете!Колкото повече хора научат, толкова повече от тях ще се присъединят!

# 10
  • Мнения: 1 615
Това, което се случва с децата ни, е ужасно, потресаващо и изгежда направо невъзможно, а взе да се превръща в ежедневие... Разпратих петицията на всички свои познати. Направете го и вие!

# 11
  • Мнения: 191
Здравеите мили моми4ета от Мездра wavey. Аз съм от Благоевград, но цялото ми детство, а и по-късния ми тиинеиджърски живот премина в този прекрасен малък град. Имам толкова много познати и прятели там, както и роднини разбира се. Мездра ми е като втори роден град, наи-хубавите спомени съм оставила там. Сега живея в Лондон и имам дъ6тери4ка на 5 месеца. 6те се радвам да си пи6а със всяка една от вас,......направо не мога да повярвам 4е се появиха мами от Мездра Hug. Изпра6там ви хиляди целувки и наи-топли пожелания  love001 newsm51.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 412
Привет Simple Smile
Аз също съм от Мездра и изглежда съм най-близо до градчето. Вече доста години не живея там, но си го обичам. Хайде лятото на среща в центъра Hug
Интересен град, постояно те привлича - дори и на мъжа ми много му харесва. Често, като ми е трудно си представям центъра с фонтана и кафенетата, или алеята с кестените и ми става приятно.

# 13
  • Мнения: 1 615
Хей! И аз съм в София! Лесно ще държим връзка! Срещата на центъра е чудесна идея Simple Smile

# 14
  • Мнения: 191
Еееееее искам и аз да доида на центъра в Мездра newsm62. Сега 6те се прибираме за Коледа, но Мездра не е вклю4ена в списъка. Виж оба4е лятото,........еееех лятото може и да отско4им. Забравих да ви кажа 4е аз съм 75-ти набор. 4ао от нас и целувки  love001.

Общи условия

Активация на акаунт