БТК ADSL -СКОРОСТТА НА ИНТЕРНЕТА МИ Е МНОГО МАЛКА КАKВО ДА ПРАВЯ

  • 4 601
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
зна4и преди няколко месеца се абонирах за бтк ADSL 512KB Безкрай
но когато свалям филми от линкус   дата  бол.бг или кадето и да е dowload скоростта ми не надви6ава 60-65 кб секунда
използвам bitcomet и нямам ограни4ения в скоростта
това нормално ли е не трябва ли да тегля с 512кб секунда
кажете какво да правя

# 1
  • Мнения: 1 451
Нищо не можеш да направиш. Скоростта ти на даунлоуд е 512 делено на 8 или 64 К, а ъплоуда ти е 64 делено на 8 или 8-10 К. Говорил съм със съпорта им и това е положението. За тия пари толкова. Ако си от София имаш много по-изгодни оферти за домашен интернет.

# 2
  • Мнения: 220
БТК ADSL -СКОРОСТТА НА ИНТЕРНЕТА МИ Е МНОГО МАЛКА КАKВО ДА ПРАВЯ

Смени доставчика,с БТКто няма начин за малко пари да имаш поносим нет. Sunglasses

# 3
  • Мнения: 686
и аз съм разочарована от неограничения 1024 на БТК! хем е бавна връзката, хем напоследък изобщо не мога да вляза! направо ни излъгаха с тези 2-годишни договори!

# 4
  • Мнения: 220
и аз съм разочарована от неограничения 1024 на БТК! хем е бавна връзката, хем напоследък изобщо не мога да вляза! направо ни излъгаха с тези 2-годишни договори!

Мойте съболезнования   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 425
Както свил е казал - работата е много проста:
В условията на БТК скоростта е в Kb (кило бита) повечето програми смятат скоростта в KB (килобАйта). 1KB = 8Kb. Хеле - скоростта според повечето програми за даунлоад е 512Kb/8 = 64KB

# 6
  • Мнения: 81
MegatroniC

Само набързо извън темата, да наплюя БТК
http://smilies.ru-board.com/sm/a_smil13.gif

Винаги съм имал негативно мнение за БТК, за всичките им услуги. А мнението ми за интернет услугата им става още по-негативно !
Шефа плаща 2 мегабита бизнес тарифа - това е положението от 3 дни:



пинг към 212.39.90.42 и 43 DNS сървърите им.
Модема се свързва за 10 часовото ни работно време едва 1-2 пъти за около час през което време загубата на пакети надхвърля 40%.
Обаждахме се многократно, както и многократно ни обещаваха че ще напрявят нещо по въпроса. Ами да явно 3-ти ден работят по тоя въпрос който е много сложен  Angry

БТК !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 7
  • Мнения: 8 505
Смени си доставчика.

# 8
  • Мнения: 50
много благодаря на откликналите по дадения вапрос

# 9
  • Мнения: 2 495
и аз съм разочарована от неограничения 1024 на БТК! хем е бавна връзката, хем напоследък изобщо не мога да вляза! направо ни излъгаха с тези 2-годишни договори!
При мен въобще не е така NaughtyИ аз скоро се абонирах за БТК 1024 и мога да ти кажа, че страниците ги зарежда като стрела и винаги си влизам, където си поискам!На работа сме със бизнес пакет, и там също много рядко може да се случи проблем!На-много, ако се случи такъв, рестартирвам модема и нета си тръгва веднага.Незнам, защо толкова много сте наскачали против АДСЛ на БТК...вярно, скъпичък излиза на месец, но качеството си струва...поне за мен Peace

# 10
  • Мнения: 13 512
Аз пък съм доволна от 512 на БТК .Сменила съм не зна колко доставчици във Варна, но с БТК имам най-малко проблеми-най-много някой рестарт на модема веднъж седмично. Затова мисля да отида  на изложението Трите ключа и да сключа 2 годишен договор за 1024. При буря,гръмотевици-половин Варна остава без нет, аз не съм имала подобен проблем с БТК

# 11
  • Мнения: 1 002
Смени доставчика,с БТКто няма начин за малко пари да имаш поносим нет. Sunglasses
хаха , да го смени с някой лан може би
и после " ама някой ми влиза в компютъра"
'' ама има буря "

# 12
  • Мнения: 1 002
скоростта ми не надви6ава 60-65 кб секунда
използвам bitcomet и нямам ограни4ения в скоростта
това нормално ли е не трябва ли да тегля с 512кб секунда
кажете какво да правя
сваляш с 60-65 К/сек , както Свил ти е казал , това е и обявената от БТК скорост ,
ние сме също е АДСЛ  и сваляме с такава скорост  - 60-65 К винаги .

# 13
  • Мнения: 13 512
Днес и аз минах на 1024 безкрай.Ще ви докладва като стане факт . Но сега,теглейки от торентите не ми се е случвало скоростта ми да е по-ниска от 57-58 К.Сега,ако е двойна-просто чудесно!

# 14
  • Мнения: 1 451
Чудесно е... само дето аз като бях в София към БГ Лан свалях минимум със 160 К/сек, а в повечето случаи и с по-висока скорост. И това за 15 лева на месец. БТК никога не могат да ти го предложат това, на тая цена.

Общи условия

Активация на акаунт