Как да премахна петната?

  • 1 687
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 381
Имам един бял пуловер с червени кантове на деколтето и ръкавите.В пералнята бях сложила и нещо жълто, което е пуснало боя и той се е оцветил на няколко места.Пробвах 2 пъти с Вениш, но ефект-никакъв.Скакво да пробвам?Дайте идеи Praynig

# 1
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Бингола-турската. Не се чуди струва стотинки. Заливаш на сухо петното с концентрат,изчакваш 20-тина минути и после нормално пране в пералнята. Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
Може да опиташ и с даване на химическо чистене.

# 3
  • Мнения: 8 917
Пробвай с химическо чистене, но ако не стане и с това - май няма друг вариант Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 381
Пуловерът е 100% памук.На етикета е обозначено, че не подлежи на химическо чистене.
Сложих в пералнята нещо жълто-ново и то ми е оцветило пуловера ooooh!
prinzesata, какво е това чудо?Как изглежда?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
В метро продават един препарат за отстраняване на петна от дрехи.пробвала съм го,ефикасен е .опитай с него.Ако ми дадеш емайл,мога да ти ипзратя  негова снимка,на кутийката.Мисля,че стоеше на перилните препарати.

# 6
  • Мнения: 2 381
marianasot, изпратих ти ЛС.

# 7
  • Мнения: 1 564
Аз бях забоядисала така една блузка на сина ми-имаше тъмносиньо около чката и то пуснало.Отскоро за почнах да си купувам "Тайд лимон"-и след две изпирания с него в пералнята боядисаното изчезна.Аз самата бях много учудена. ooooh!

Последна редакция: пт, 03 ное 2006, 18:49 от ninka

# 8
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Бингола-турската. Не се чуди струва стотинки. Заливаш на сухо петното с концентрат,изчакваш 20-тина минути и после нормално пране в пералнята. Успех!

И мен ме интересува този препарат и от къде мога да го купя  newsm78. А дали премахва петна от сок от моркови  Rolling Eyes?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 951
Бингола-турската. Не се чуди струва стотинки. Заливаш на сухо петното с концентрат,изчакваш 20-тина минути и после нормално пране в пералнята. Успех!

И мен ме интересува този препарат и от къде мога да го купя  newsm78. А дали премахва петна от сок от моркови  Rolling Eyes?
Аз съм ползвала такъв прах за пране,на нделикатни тъкани(пердета).Доволна съм.Но не знамдали става въпрос за същия.

# 10
  • Мнения: 3 211
Аз имам Бингола за килими, за същото ли става дума или има друг препарат за петна?

# 11
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
Аз използвам гел за петна "АПТА" - френски.Успява да изчисти петната от смазка на мъжа ми от бялата памучна спортна шапка.(а той си е голям мърличко   Mr. Green).

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271

И мен ме интересува този препарат и от къде мога да го купя  newsm78. А дали премахва петна от сок от моркови  Rolling Eyes?

Така - относно сока от моркови имаше на друго място тема - натриваш петното със сапун Тео бебе , изпираш на ръка и после в пералнята - нищо не остава - даже и от сок от ябълка Peace Peace Peace.

Мисля, че и за случая на daisy_st  - бебешкия сапун ще помогне  Hug

Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт