Е то само туй остана..:))))))

  • 2 134
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
-Добър вечер, дами и господа. Вие сте с прогнозата за времето. Днес над цялата страна се изляха обилни валежи. Такова ще е и положението в следващите няколко дни. Затова пригответе портмонетата си, които ще трябва да олекнат с някои и друг лев.

Такива ще бъдат за в бъдеще прогнозите за времето. Вместо да се съобщават новини за топлите и слънчевите дни, непрекъснато ще слушаме прогнози за дъждове дни наред. Това е благодарение на планирания данък дъжд. Както сполучливо написа „24 часа" предстои да плащаме за това, че вали.......

http://analysis.actualno.com/news_83359.html
 Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 6 992
Чакам с нетърпение данък Въздух, наложен на всички граждани. На бременните двойно/тройно в зависимост от броя на бебетата. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 603
 #Crazyеми нищо ново не се случва в тази държава,гледат само как да взимат от хората,а за тях-нас  нищо не правят .Нямам думи просто.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Joy
Жестоко!

Сега е ред на въздуха. Според налягането - и данъка. Ясно е, че тези, които живеят на по-високи надморски места, ще плащат по-малко, защото над тях ще тежи по-малко въздух. Нещо ми се върти и с апаратчета за отчитане на броя глътки въздух и съответния данък върху тях... не може да няма начин.

А данък върху броя тоалетни в едно домакинство? Така ами! Някои имаме само една, други - по три! Ми! Аз сега защо да плащам за техните л**на? Аааа, не! Трябва да се преброят броя членове на домакинството; след сложни измервания да се разбере кой колко отделя в тоалетната и в съответствие - да бъде наложен данък.

# 4
  • Мнения: 3 447
Joy
Трябва да се преброят броя членове на домакинството; след сложни измервания да се разбере кой колко отделя в тоалетната и в съответствие - да бъде наложен данък.
Еее, ами етажната собственост? Някои я вършат таз работа по стълбищните площадки Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 413
 ku-ku А аз си мечтая за данък "Празни приказки и глупости от политици". Който плати най-много, получава ежегодния приз "Титан на мисълта на Републиката".

# 6
  • Мнения: 4 473
"Пази Боже сляпо да прогледа"

# 7
  • Мнения: 1 243
ku-ku А аз си мечтая за данък "Празни приказки и глупости от политици". Който плати най-много, получава ежегодния приз "Титан на мисълта на Републиката".

Eее,ще доживеем да ги видим и нашите политици бедни...Само за предизборните за президент вече дължат към 10000000000000000 евро  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 9 990
А данък кал до глезен ще има ли??? ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 251
Особено високи ще са данъците, ако има включени към дъжда  екстри предполагам :киселинен, бурен, с гръмотевици...
Иде ред и на вятъра да се обложи - там празно няма.

# 10
  • Мнения: 374
а данък ходене по земята къде го забравихте newsm78

# 11
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
 #Shocked Да им  luvbedмайката Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 447
Абе само данък Спам да не въведат, че тогава я втасахме  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 6 743
 Shocked Shocked Shocked Е наистина се оляха с простотията си  #Crazy

# 14
  • Мнения: 677
Абе само данък Спам да не въведат, че тогава я втасахме  Mr. Green
Е тва ако стане,аз ше замоля да бъда освободен от данъци..
Ми то аз нямам такива доходи бе..

Общи условия

Активация на акаунт