SEAT или HONDA ?

  • 1 699
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 216
Малко сме в дилема. Искаме да си купим кола. Спряли сме се на тези двете. Сеата е Кордоба 96 година 1,6-4-5 врати . Хондата е Сивик 99 година 2-3 врати 1,6. И сега не можем да решим коя от двете да изберем. Сеата е хубав ,защотот е по-голям и е по-удобен за семейна кола. Хондата пьк е хубава,защото е по-нова. И не можем да изберем . Вие коя бихте предпочели и защо?

# 1
  • Мнения: 7 474
Това ли е избора?   Хондата бих избрала аз!

  или 

 

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 21:47 от Lео

# 2
  • Мнения: 3 216
Да. Само,че Хондата е с 2-3 врати .

# 3
  • Мнения: 5 462
Хонда определено !Няма впредвид визията на колата ..

# 4
  • Мнения: 3 216
Аз нямам предвид вьншния вид ,а здравост, удобство, качество.

# 5
  • Мнения: 5 462
Аз нямам предвид вьншния вид ,а здравост, удобство, качество.
[/quote

За качество говоря, здравина .Не за красота ..определено .То не че между двата модела коли на различните марки не са горе долу едни и същи.

# 6
  • София
  • Мнения: 630
Аз съм за Хондата. По-нова и сравнявайки производителите бих избрала японското изпълнение Peace.

# 7
  • ново
  • Мнения: 5 888
Карам японска кола, т.е моят съвет е за Хондата Peace                           

# 8
  • Мнения: 5 647
С две ръце за Хонда. Фенка съм на японските коли.

# 9
  • Мнения: 216
хондата без проблеми може да я карате поне още 7-8 години докато сеат-а още догодина може да се окаже за основен ремонт, моичкия кара 1 служебна ибиза(взе я чисто нова) и вече 3 път влиза в сервиз за смяна на кормилна рейка(не че знам какво е, ама е ходовата част). така, че съм с 2 ръце за хондата Peace

# 10
  • Мнения: 69
 Simple Smileаз карам seat, няма грешка

# 11
  • Мнения: 10 758
Хонда Peace Нищо че съм фен на друга марка.

# 12
  • Мнения: 12
Ако искаш да сравняваш двете коли т.е. + и - , за това дали ще трябва да се правят ремонти, колко струват частите, разход на гориво трябва да видиш в специализираните форуми на Хонда и Сеат там всички които карат такива коли пишат дали са доволни.Преди години карах една Хонда много желязна машина, много я цедих, но пък кола с две врати за семейна трудно ще е, трябват 4 врати .
Избирам ХОНДА

# 13
  • Мнения: 3 164
аз съм пристрастна Sunglasses, но въпреки това ще предпочета Хонда пред сеат Peace

# 14
  • Мнения: 2 495
и аз съм за Хондата Peace

Общи условия

Активация на акаунт