Имам нужда от информация

  • 511
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 274
Предстои рождения ден на сина ми.
Поради ред причини тази година няма да можем да го празнуваме в къщи. Остава варианта за Макдоналдс или нещо подобно. В сайта им, обаче, няма цени.
Ориентирайте ме моля как вървят цените там или други места, където сте празнували и сте останали доволни.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 7 723
цената на едно детско меню е от4 до 7 лв- зависи от сандвича, сок или кола, с играчка или без и т.н . "Забавлението" и тортата са безплатни. 

ако искаш шампанско, и други екстри- се прибавят към цената
Рожденника получава и подарък от заведението           
(това за МакДоналдс)                                                    
доволна съм newsm10

# 2
  • София
  • Мнения: 11 692
Моето инфо е за Goodys цената на детското меню беше 4.40-4.90 /напитка, сандвич, картофки+играчка по избор/.Торта не подсигуряват ти си я носиш.Ако искаш клоун си заявяваш цената беше около 60 лева за 2 часа,можеш да ангажираш и за 1 час само,но не е задължително.Аз лично предпочитам Goodys защото е по-просторно пред Макдоналдс например.Иначе самото помещение за децата не е много голямо,но там само играят,танцуват и т.н,а се хранят в салона с родителите.Неприятния момент е че не е като парти клубовете да се затваря като има РД!А-а-а сега видях,че синът ти е 1 година по-малък от моя и в тази връзка миналата година на 8 РД бяхме ангажирали клоун за 2 часа,който им пуска музика,танцуваха,организираше им игри и т.н.Там е удобно също,ако мислите да каните повечко хора деца+родители.
Общо взето ми се струва,че там е един от най-евтините варианти или поне беше.Успех в търсенето!

# 3
  • София
  • Мнения: 440
Наскоро проверявах в Дънкин Донътс, там цената е 50 лв., за 7 деца, за час и половина. Менюто е поничка, бухтички, напитка и играчка. Мисля че тортата беше включена, също и клоуна. Обаче трябва доста предварително да се запише час, казаха че имат много клиенти. Струва ми се, че обстановката е за по-малки деца там.

# 4
  • Мнения: 78
Нашия рожден ден беше в KFC.Там цената е 7 лв на дете , времето е около час и половина.В цената на куверта е включен и наема на залата, и каката,която ги забавлява.Хареса ми , а и децата се забавляваха

# 5
  • Мнения: 29
Три години подред празнувахме рождения ден на каката в KFC. Много съм доволна, особено от жената клоун, която много добре ги занимава. Важно нещо е децата да са горе-долу на една възраст, тогава наистина става купон и всички остават много доволни. Необходимо е обаче да се запишете поне 2 седмици преди празненството. В цената е включена и торта -  донат, но  препоръчвам да си занесете ваша.

Общи условия

Активация на акаунт