ИМАМ МАЛКО БЕБЕШКИ ДРЕШКИ

  • 907
  • 12
  •   1
Отговори
Родих преди 5 месеца и имам дрешки,които с голямо желание бих искала да дам на дечица,които имат нужда.

# 1
  • Мнения: 2 584
от София ли си, в кой квартал

# 2
От Люлин съм.Акушерка съм и бих искала с каквото мога да помогна.Работя в неонатологично отделение и бях чувала от майки за форума,но наистина нямах време да проуча за какво става въпрос.Радвам се,че има толкова много хора,които искат да помагат.

# 3
  • Мнения: 2 584
 Hug добре дошла  bouquet

единя склад е в Люлин пиши на Овне

# 4
Благодаря!Свързах се с ОВНЕ и скоро се надявам да бъда полезна. Hug

# 5
  • Мнения: 416
    А в Лагера има ли с кой да се свържа?

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
    А в Лагера има ли с кой да се свържа?
Кажи за какво става дума, все някоя от нас ще помогне  Hug

# 7
  • Мнения: 2 584
аз нали съм на всяко гърне меродия и тук, пиши къде си мога да мина да ги взема

# 8
  • София
  • Мнения: 585
При мен две мами ми донесоха дрешки и играчки. Аз живея в Овча купел, а работя в Илиенци. Мога да мина да ги оставя някъде ТАЗИ ВЕЧЕР защото ще имам кола под ръка... къде да ги отнеса или на кого да се обадя?

# 9
  • Мнения: 2 584
При мен две мами ми донесоха дрешки и играчки. Аз живея в Овча купел, а работя в Илиенци. Мога да мина да ги оставя някъде ТАЗИ ВЕЧЕР защото ще имам кола под ръка... къде да ги отнеса или на кого да се обадя?

аз съм в Овча купел до бул. Никола Петков ама съм на работа до 21:00, ако искаш мога да ти дам адреса и да ги оставиш на моя мъж, или да се свържеш с Овне и да ги закараш до склада в Люлин

# 10
  • Мнения: 2 584
vutova  bouquet много благодаря Hug Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 585
rut, извини ме, но чак сега видях, че си писала... Дано нещата които ти донесох стават за използване (на мен така ми се стори). Ако мамите около мен изровят още пак ще нося.

# 12
  • Мнения: 2 584
rut, извини ме, но чак сега видях, че си писала... Дано нещата които ти донесох стават за използване (на мен така ми се стори). Ако мамите около мен изровят още пак ще нося.

стават, стават  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт