търся голямо помещение в детски клуб за РД

  • 628
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 641
Мами, търся къде да организирам РД на дъщеря ми. Има 3 месеца дотогава, но още не съм ходила никъде освен в Арена да видя за какво става дума. Та търся нещо такова - голямо помещение като в Арена-Младост, но да пускат и родителите! Искам децата да се чувстват добре, да тичат и да има място и за родителите.Ема ще направи 2 години януари а по снимките в нета все едни малки стайчета виждам. Моля ви кажете ми къде има това което търся.

# 1
  • Мнения: 5 468
В KFC на Лъвов мост? newsm78
Там стаята е, колкото един хол по БДС, а родителите са седнали в самия ресторант, до стаята и се вижда, какво става вътре...

# 2
  • Мнения: 2 641
това добре но менюто там КФС-ли ще е ? май не го харесваме пък децата кво ще правят незнам Simple Smile
мами дайте ми и друга оферта плс

# 3
  • Мнения: 202
Празнувахме в  детски клуб " Бъни"  вторият рожден ден на Ради. Помещенито за игра е доста просторно и с много съоръжения и играчки, има и зала за прожектиране на филмчета, освен това има и помещение със сепарета и маси, където са родителите и има непрекъснато видеонаблюдение. Страхотно парти беше- поканихме 8 деца и техните родители, какичките бяха страхотни, децата щуряха на воля. Всички останахме доволни. Ето  сайта:http://www.bunny-bg.com/

# 4
  • Мнения: 2 641
гиги благодаря и на теб - нещо такова търся, ако има и други мами да споделят ще е супер

Общи условия

Активация на акаунт