Зъби или какво?

  • 721
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Ох ве4е полудявам Weary newsm77 мал4о пла4е всяка но6т незнам от какво е.Водихме го на лекар ни6то му няма а пл4е.Дали не са зъби?ако е друго какво?Ве4е сме станали и двамата с кръгове под о4ите о безсъние и ни6то не помага Tired

# 1
  • Мнения: 5 539
Е докторът какво каза?
Между друготот време ви е вече за зъби, така че сигурно е от това Grinning
Аз в подобни случаи намазвам венците с обезболяващ гел /Калгел/ или давам 1 л. Панадол/Нурофен и ако спре да плаче значи е било от болката на никнещите зъбки.
Успех и дано ги изкарате по-бързо и лесно Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 1 845
Възможно е да са зъбчета, но другите по-компетентни майки да кажат.
На нас е имало подобен рев, безпокойство и мрънкане през нощта, ако и е топло или студено.
Е, разбира се и от пълен памперс.

Да се оправяте по-бързо.

# 3
  • Мнения: 88
ми какво ни каzа доктора 4е вси4ко му е наред уж.Маzах го сн6ти с Дентинокс Н и след това zаспва след 4ас се буди и пак така...... ох дано да са само zьби..........благодаря ви 4е ми отговорихте

# 4
  • Мнения: 376
Не искам да те плаша но при нас и със зъби и без буденето продължава вече година и два месеца, разликата е че когато ще има зъби събуждането е съпроводено и с рев. Сили нямам вече , все се успокоявам , че еи сега ще отмине но за съжаление не и не . Дано скоро премине този период, знам колко е уморитело а пък през деня трябва и работа да се върши. Close

# 5
  • Мнения: 210
Ако това може да е някакво оспокоение не сте единствените. Калина преди си спеше по цяла нощ спокойно и кротко, но от почти два месеца живея в някакъв кошмар. Заспива и след един час се буди и лапа шишето с водата и ще е щастие ако заспи. Люшкам я пея и песни дращене скубене направо съм в рани по лицето и накрая с триста зора заспива но след един час процедурата се повтаря. Взех я да спи при мен на леглото защото инъче не се издържа. Изпива по 1 литър вода сменям памперс след памперс. Ако не успее да се наспи и през деня е непвна и не иска с нищо да си играе. За момента съм щастлива че поне през деня си поспива и аз с нея. Все се оспокоявам че ще се появят тези зъби но няма и няма. Вече две опаковки Калгел свърших, защото тези зъби ги чакаме от 8 месец а сега е на годинка.
Не звучи много окоръжавощо но това е положението.

# 6
  • Мнения: 5 539
Явно наистина са зъби щом Дентинокса действа. То толкова му е действието - около 1 час. Пробвай със сиропче /Нурофен или Панадол или Калпол/, може да го успокои за по-дълго.
Или пък с хомеопатия - Камомила Вулгарис 15 СН по 5 гранулки разтворени във малко вода с лъжичка се дават преди лягане. На нас това не ни помага, но много майки казват че при тях има ефект

# 7
  • Мнения: 88
ох ново 20се има сега пьк обрив по цяалото тяло

# 8
  • Мнения: 503
Обрив ли?

Да не сте с алергия?

Ние скоро две изкарахме,ей така с обриви.

Отиди на лекар!

# 9
  • Мнения: 88
неzнам може ли да е от мед?днес му давах вода с мед 4е има zапек

# 10
  • Мнения: 210
Колко мед сложи във водата той е силно алергезиращ. Особенно ако е полифлорен /от много билки а не акациев например/. За вашата възраст е раничко да даваш мед или ако даваш трябва да е много внимателно грам по грам докато стигнеш до 1 гр. на килограм тегло на дететео на ден.

# 11
  • Мнения: 522
Малкия също беше много неспокоен и се будеше с плач всяка вечер (по 5-6 пъти) докато пробие първото зъбче. Сега нещата са доста по-спокойни! Успех и здрави нерви.

Общи условия

Активация на акаунт