Възможно ли е да се връщат?

  • 1 508
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
От няколко дни бебка като яде започва да се напъва, ръмжи и изпуска за момент биберона, след това почва отново да папка, през това време на свиване и ръмжане се изпръцква.
Така ми прави и като заспива ( друг въпрос е, че заспива страшно трудно, с много мрънкане), почва да ръмжи, пробужда се през 10 минути, свива се и си търси залъгалката, това продължава около час, докато не заспи дълбоко, но се случва по 4, 5 пъти на нощ Confused
Вече става трудно храненето  и за мен и за нея, по 20 минути яде с тези паузи.
Питах педиатърката, но както винаги отговора е - нормално, ще се оправи #Cussing out
Дали не се връщат коликите? Sad

# 1
  • Мнения: 1 455
Нищо чудно.Сина ми имаше колики до осмия месец,като към 4 тия му бяха утихнали,но като започнахме пюретата и започнаха колики.Моя съвет е да пробваш ти да и готвиш.

# 2
  • Мнения: 5 669
 FlutterНе си написала на колко е бебенцето. Да не би да си почнала да го захранваш и в момента стомахчето му да свиква с новата храна. Може би наистина е нормално - все пак детето изпуска газове, значи и червата функционират правилно. Незнам дали се връща, но на моето момченце като беше бебче му давах от капките и чайчетата, които давах за коликите ако нещо ме усъмнеше, че може да го боли. Така че ако искаш му дай за твое успокоение, нищо няма да му навреди, напротив само могат да му помогнат. Успех и горе главата  bouquet Party

# 3
  • София
  • Мнения: 4 423
не съм давала нова храна Confused, от два дни давам чай на Белевит с лайка и копър, не съм спирала капките против колики..... бебка е на 4 месеца.

# 4
  • Мнения: 1 455
Ти кърмиш ли я? Да не е нещо което ти си яла? А чая за какво си го взимала? Ако искаш пробвай да не и даваш един,два дена от него.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
не кърмя, чая и го давам за успокоение уж Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 5 669
 FlutterПробвай с чай "Бебезан" продават го по билковите аптеки. А пък и да не би да не му понасят на бебчо тези капки - смени ги. Аз му давах Саб симплекс, но видях че няма полза от него /поне при нас беше така/, и го смених с Бейби нос, от него се успокои. Peace Party

# 7
  • София
  • Мнения: 1 062
Дали не се връщат коликите? Sad

Ахм. За съжаление е напълно възможно. Давай чайчета и капки, и това е. Да не би да си сменила биберона с по-голяма дупка?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Чела съм, че е възможно да се завръщат периодично, а и от собствения си опит мога да го потвърдя... Нас такива колики не тресяха, че не е истина... Но сега ми се виждат "шега работа" в сравнение със зъбите... Crazy Crazy Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Дали не се връщат коликите? Sad

Ахм. За съжаление е напълно възможно. Давай чайчета и капки, и това е. Да не би да си сменила биберона с по-голяма дупка?
не съм Thinking

# 10
  • Мнения: 7 723
не се притеснявай- това са колики. Голямата ми дъщеря я мъчеха до седмия месец. Има един чай на "HIPP"- от копър и анасон. Опитай с него newsm10 newsm10 newsm10

# 11
  • Мнения: 3 069
След като не си захранвала не мисля, че са колики но може би започват я мъчат зъбките вече.Лайката май не е много препоръчителна.Пробвай с чайчето на ХИП с копър.На нас ни помагаше и досега си му го давам.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 062
Дали не се връщат коликите? Sad

Ахм. За съжаление е напълно възможно. Давай чайчета и капки, и това е. Да не би да си сменила биберона с по-голяма дупка?
не съм Thinking

Уф. Бейбинос аз лично не бих ти го препоръчала...Еспумизан, Саб, евентуално Инфакол ако намериш. Не виждам връзка между свиването на краченцата, пръцкането и зъбите. За мен са си колики.
Успех.

# 13
  • Мнения: 416
Ами пробвай да спреш капките срещу колики. Според мен не се връщат, а по-скоро тези капки предизвикват запек.

Поне при моя син имаше много трудно изхождане заради тях. За коликите въобще не помогнаха, само предизвикаха запек.

# 14
  • Мнения: 5 183
Инфакол никак не ни помогнаха на нас.
А връща ли мляко? Да не е рефлукс?

Общи условия

Активация на акаунт