млечните жлези на бебка все още са уголемени?!

  • 428
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
мили дами,малко съм притеснена.млечните жлези на моята беба все още са набъбнали и леко уголемени.напипвам топчета,които знам,че се дължат на хормоните предадени от мен,т.н "хормонална криза",но не трябваше ли досега да се смалят??? newsm78вече сме на 4м.и 15дена.ако знаете нещо моля пишете-може би и при вас е било така и е отминало надявам се скоро newsm53
       благодаря ви предварително! newsm51

# 1
  • Мнения: 995
Моята дъщеря скоро се оттърва от този проблем , а вече на година и половина. Така се роди, после се подуха, към 6я месец, после в 9 и до 12я си остана така. Оттогава бавно спадат.
Заведи бебчето си при педиатър, да ти каже дали е възпаление или е хормонално. Ако се налага посетете детски ендокринолог. Ние ходихме, когато малката навърши годинка и ни успокоиха, че проблема отшумява.
Хормоналното подуване на млечните жлези се нарича телархе, може да потърсиш нформация в нета Peace

# 2
  • Мнения: 306
много ти благодаря newsm51ще се поровя

# 3
  • у дома
  • Мнения: 965
Моят съвет е да не се ровиш, ние бяхме със същия проблем! Само ще се начетеш на страхотии  Shocked
Но всъщност това е проблем, ако детето е над 1 г. До тогава, се счита за нормално и е резултат от хормонална криза. Само мога да те посъветвам да не стискаш и мачкаш гърдичките, защото могат лесно да се възпалят.  Hug

# 4
  • Мнения: 374
мда и при нас го има това, само че се чудехме дали е нормално топчето да е твърдо, защото при нашето бебе е така, и то само на едната гърдичка

# 5
  • Мнения: 306
благодаря ви момичета newsm51сега съм по-спокойна newsm03

Общи условия

Активация на акаунт