Четете ли....

  • 1 156
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 986
....отговорите на зададен въпрос във форума newsm78 Питам,защото ми правят впечатление няколко неща: първо,някои съфорумки отговарят на зададени преди седмици,месеци... въпроси newsm78-на които очевАдно вече е излишен съвета,;второ,някои не четат отговорите на собствените си въпроси,а продължават да пускат нови теми със същия въпрос в други подфоруми Close-за пример ще дам,че днес отговорих на въпроса на 1 момиче в 3 различни теми-накрая се вбесих,защото колкото и добронамерено да се опитах да й помогна,тя очевидно не чете какво й се отговаря Naughty
  Не знам дали за тук ми е темата,ама много ми дойде... Crazy

# 1
  • Мнения: 6 991
Аз лично чета отговорите. Даже на повечето теми само се чета, без да отговарям.

# 2
  • Мнения: 3 447
Дааа Simple Smile Имаше наскоро една такава тема - едно детенце глътнало стотинка. Една седмица по-късно още имаше съвети да му даде веднага картофено пюре... независимо, че стотинката отдааавна е излязла Joy
Чета, да. Чета и отговорите, гледам и датите. И изчитам цялата тема, ако реша да отговоря.

# 3
  • Мнения: 4 473
Разбира се, че чета! По някои теми съществува т. нар. универсално мнение и то се повтаря от много потребители, в много страници. За някого това може да е отегчаващо, но за автора на темата по-скоро полезно. То е като при поздравителните теми - един и същ замисъл имат всички включващи се и колкото повече - толкова по-приятно! Grinning

Що се отнася до неадекватни отговори - темата не е актуална, авторът е получил конкретен устройващ го съвет, но и той да си каже или поства цитата и под него емотикона " Peace" - такива по-често ме разсмиват Laughing.
Други пък пускат теми за спорта - една и съща в няколко подфорума Rolling Eyes. А като прибавим и това, че доста често авторите са на принципа "Питам си аз, ама отговор не искам" Mr. Green става весело Joy

# 4
  • Мнения: 14 472
има и друго нещо обаче: четеш темата каква е и мислиш да отговяраш на конкретните въпроси на човека, пуснал темата. добре ама ако се случи да отговаряш около 3-тата страница твърде вероятно е темата да кривнала нанякъде и ти да се включиш, отговаряйки на въпросите в първия постинг но иначе в контекста на страниците, отговорът ти да е безсмислен. наскоро имаше една такава тема за парфюми, която кривна към интернет търговията и изгодно ли е да се купуват от този или онзи сайт.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 180
да, чета всичко преди да почна да пиша. Oтскоро съм тук и има толкова интересни теми, които искам да разгледам, че засега май повечко чета Blush

# 6
  • Мнения: 1 520
ОО, да чета си ги. ако съм пуснала тема или съм попаднала на някоя, която ме вълнува съм през половин час в нея за да видя какво се случва.
на по-стари теми гледам да не савам съвети, то ясно че времето е минало, но пък понякога споделям гледна точка. Wink

# 7
  • Мнения: 920
Чета, да. Сигурна съм, че моето мнение е най-ценно и компетентно, но ако някой друг случайно се е сетил преди мен, не виждам смисъл да повтарям.

# 8
  • Мнения: 1 986
  Е,успокоихте ме Laughing-не съм само аз тази дето си "губи времето" да чете написаното преди мен Peace

# 9
  • Мнения: 147
          Когато някоя тема ме заинтересува я изчитам цялата. Рядко отговарям. Тук съм повече да чета, търся и намирам отговори на много мои въпроси.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6 315
Аз лично чета отговорите. Даже на повечето теми само се чета, без да отговарям.

Същото правя и аз Simple Smile.

# 11
  • Мнения: 1 884
Аз лично чета отговорите. Даже на повечето теми само се чета, без да отговарям.
Това важи и за мен.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 271
Само аз ли ще си призная, че не винаги чета всички отговори  Rolling Eyes Ами, като видя, че темата е повече от 10 страници, пък не ми се чете всичко.  Crossing Arms Особено, ако темата започне да се отклонява, спирам да чета. Естествено, повечето теми ги изчитам целите, преди да отговоря, но се случва и направо да цитирам зададения въпрос и да му отговоря. В такива случаи, обаче си пиша, че не съм чела темата.

# 13
  • Мнения: 5 539
Чета, но датите не гледам. Случвало се е да отговоря на тема, която отдавна не е актуална

# 14
  • Мнения: 2 700
Гледам датите, чета и ако има повече от два отговора подобни на моя дори не се изказвам, защото адски ме дразни "и аз", "и аз така" и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт