Професионалната боя за коса на Londa?

  • 20 343
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Някой ползвал ли е тази боя на Лонда? Интересувам се от русите цветове? Видях я в един козметичен магазин в моя град, струва около 10 лева за 100 мл. Дали е хубава? Иначе сега ползвам Лонда, но обикновената /тази в червената кутийка/, цвета е Скандинавско русо /87 или 89, не съм много сигурна/ и съм много доволна.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 4 296
аз се боядисвам с такава,но ходя на фризьор.Слагат ми 50% 9.1 и 50% 12.1.Това го правя вече от 1-2г и съм доволна.

# 2
  • Мнения: 2 047
    Почти само такава съм ползвала, но на мен основата ми е доста тъмна. Евтината Лонда на мен не ми хваща добре. Така че ако си доволна защо да даваш повече пари. Професионалната  е с 2 шишета с окислител обаче. От новите каталози най-горния ред първите 2-3 вида русо са най-хубави. Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 771
Аз дълго време се боядисвах с Londa volcano, това е червената серия. За червен цвят тази ми ставаше най-добре, но нямам впечатления от другите цветове на Londa.

# 4
  • Мнения: 79
ве4е си купих 9.1 е цвета 60 мл боя и 60 мл окислител за 11 лева. утре или в неделя като се боядисам ще споделя:)

# 5
  • sofia
  • Мнения: 4 296
на мен само с 9.1 не ми става хубаво,жълтее

# 6
  • Мнения: 79
моят естествен цвят е много тъмно кафяв по4ти 4ерен......lyuba84  ти с кой номер се боядисваш?

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 11:44 от borjna

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
моят естествен цвят е много тъмно кафяв по4ти 4ерен......lyuba84  ти с кой номер се боядисваш?
малко по-горе съм ти писала.

# 8
  • Мнения: 79
Цитат
lyuba84 : малко по-горе съм ти писала.
много благодаря:)

# 9
# 10
  • Мнения: 477
ве4е си купих 9.1 е цвета 60 мл боя и 60 мл окислител за 11 лева. утре или в неделя като се боядисам ще споделя:)

Аз я ползвах известно време, но специално за моята коса идва малко " тежка ", в смисъл , че ми я изсушава, но иначе за постигане на русо - няма грешка  Peace
Не знам ти какъв точно нюанс искаш да постигнеш, но аз използвах 12.1 за пепелно русо . Никакво жълтеене , напротив , в началото ми ставаше доста сиво, но след първото измиване - о.к.

# 11
  • Мнения: 6 958
Да супер е  Peace

# 12
  • Мнения: 3 042
Аз дълго време се боядисвах с Londa volcano, това е червената серия. За червен цвят тази ми ставаше най-добре, но нямам впечатления от другите цветове на Londa.

И аз от тази съм много доволна. Peace

# 13
  • Мнения: 364
Доволна съм от нея - вече се боядисвам само със смес 12/1 и 10/0. Става перфектно. Нито в началото е много сиво, нито жълтее, и не се измива бързо. За мен това е боята  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 965
И аз ползвам само нея..но арктическо русо - за жалост сивия отенък много бързо пада... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт