Бута цялата ръка в устата и смуче пръста?

  • 1 562
  • 26
  •   1
Отговори
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Бебка няма още два месеца , се научи да си смуче пръста!
Как да я отуча?Моля помогнете, цяла нощ съм ставала да и бутам биберона, но тя го плюе и бута ръката.
Какво да направя? ooooh!

# 1
  • Мнения: 3 456
А, едва ли се е научила да си смуче пръстта. Те в началото така си лапат ръчичките. Лори също правеше така, но не си смукала пръстчето като по-голяма.

# 2
  • Мнения: 1 975
И ние бяхме така, но сама се отказа за около седмица Hug

# 3
  • Варна
  • Мнения: 119
Бъди по упорита , аз почти се бях отказала да давам биба ,но после сам си свикна. Peace

# 4
  • Мнения: 153
спокойно те всички са така Simple Smile,но ти трябва да си по-упорита и да не позволяваш да свиква да си смуче пръста,че отучването е много трудно

# 5
  • Мнения: 2 407
Слагаи му бибата, и Ники си лапаше пръстчето, но сама се отказа накрая.

# 6
  • Мнения: 1 284
И ние бяхме така, но сама се отказа за около седмица Hug
и ние  Peace

# 7
  • Мнения: 231
моята кукла си смуче пръстчето само ако и се спи много,иначе не.Аз пробвах да я отуча и не се получи,а и не съм си давал голям зор,защото мисля,че ще го израсте Hug

# 8
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Бутах биба докато ми втръсне, но номера мина.  Peace

# 9
  • Мнения: 966
хич и не иска биба,веднага я плюе,а ръчичките са така вкусни......Аз и ги махам ама тя много си ги обича

# 10
  • Мнения: 3 499
Добре дошла в клуба! Моята първо си смучеше показалеца и средния едновременно и дълбоко в устата.Сега си смуче долната устна  #Crazy Mr. Green

# 11
  • Мнения: 566
намери му подходящата биба. ние от заспиването с шише се отучихме с доста по-голяма за възрастта му залъгалка. купих няколко и на Джордани за 1 год /а сме само на 3 месеца / му пасна и сега му е любима

# 12
  • Мнения: 2 039
Бебка няма още два месеца , се научи да си смуче пръста!
Как да я отуча?Моля помогнете, цяла нощ съм ставала да и бутам биберона, но тя го плюе и бута ръката.
Какво да направя? ooooh!

А защо трябва да я отучваш?Това си е напълно естествено и си отминава с времето.Като цяло съм против дресурата на бебета  Joy

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Специално за целта поръчах ръкавица от Варна,която като се сложи няма как да смуче пръсти! Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 5 718
И при нас е същото, но с тази разлика, че приема и бибка. А сега освен нея се опитва да си смуче и ръцете. Дори и двете опитва да си пъхне в устата. За сега аз лично нямам нищо против - нито още пипа мръсни неща, нито има зъби, които може да изкриви, но за после... Дано се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт