Ел.радиатори с кварцов пясък - някой ползвал ли е?

  • 7 170
  • 3
  •   1
Отговори
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Един приятел много ми хвали тези радиатори.
  Били тип "пано", пълнежът е с кварцов пясък, който отдавал топлината подобно на акумулираща печка.
  Пестели ток...  newsm78

  Някой ползвал ли е това чудо?

# 1
  • Мнения: X
Да, ние топлехме цяла къща с такива радиатори в продължение на 10 години, бяха едни от първите, които се появиха на пазара, български, не много скъпи и бяхме много доволни. Сега продадохме къщата, но тях си ги свалихме и прибрахме, защото са си абсолютно здрави и ще могат да се ползват още дълго, надявам се. Ако това би те ориентирало с 12 радиатора и останалите енергоползващи неща сме плащали най-много 200 лева ток, като никой от нас не обича да му е студено  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 66
Преди време имахме такъв, но го ползвахме в един павилион в който беше много студено и ставаше само да си стопля ръцете на него - въобще не успяваше да затопли помещението дори и когато е работил денонощно, в същото време една духалка стопляше за 5-10 минути и ставаше като баня. Аз не съм доволна, но може и нашия да не е бил много добър.

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.........Ако това би те ориентирало с 12 радиатора и останалите енергоползващи неща сме плащали най-много 200 лева ток, като никой от нас не обича да му е студено  Simple Smile

  Това звучи обнадеждаващо. Ние под 230лв. не падаме, а топлим само една стая /с климатик/ и кухнята /с духалка/.

  А другите "енергоползващи неща" какви са? За всякакви ел.уреди ли стават?

Общи условия

Активация на акаунт