Коледни подаръци за госпожите в детската градина?

  • 11 376
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Студът навън ми напомня, че трябва да започваме" да пълним чувалите". 
 madnoel  madnoel  madnoel
 Купувате ли подаръци на госпожите в у-ще, детската градина или яслата-  newsm19 newsm19 newsm19-на хората, които се грижат за децата ни и които заслужават- макар и нещо символично?
Споделете вашите идеи.... newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • България-София
  • Мнения: 573
В яслата носех кошница с бонбони, нес кафе и прочие сладости.
Сега за градината се чудя... Thinking
Ще следя темата с интерес!

# 2
  • Мнения: 2 700
Никога не съм правила такива подаръци и нямам и такова намерение. На мен никой не ми подарява нищо в службата, че ходя на работа. Mr. Green
Нося цветя за първи учебен ден и 24 май /естествено не в деня/.

# 3
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Не,то си има кога да се засвидетелства благодарността за грижите!Коледа е по-скоро семеен празник,нима госпожата ще купи на детето ни подарък ThinkingНо все пак се уточнете с другите мами ,ако е нещо то да е символично и от всички...като незабравяте и лелката на групата,

# 4
  • Мнения: 525
Никога не съм правила такива подаръци и нямам и такова намерение. На мен никой не ми подарява нищо в службата, че ходя на работа. Mr. Green
Нося цветя за първи учебен ден и 24 май /естествено не в деня/.


Но все пак те се грижат по цял ден за нашите деца, учат ги и ни помагат да ги възпитаваме. Едно малко подаръче за благодарност и от уважение не би било лошо според мен. А и това е един стимул за госпожите, така ще разберат че сме им благодарни за грижите.
Това си е моето мнение.

# 5
  • Мнения: 1 232
Лични подаръци не съм правила,не мисля,чее редно,но виж ако решим цялата група-може

# 6
  • Мнения: 2 891
Не съм се замизляла  newsm78, идеята с кошницата ми се струва удачна.

# 7
  • София
  • Мнения: 771
И на мен ми се струва добра идея, толкова съм доволна, че с кеф ще го направя. Мисля, че ще бъде подходящо нещо като коледна украса за дома (свещ или подобно). Свързано е с празника и в същото време е само символично.

# 8
  • Мнения: 7 723
Аз досега винаги съм им подарявала. Ефектът винаги е положителен. 

# 9
  • Мнения: 1 220
Кошница с коледни курабийки е чудесна идея! Ще се почерпят всички деца и госпожата! Май имаше нещо в правилника  за храна внесена от вън, но може да се провери! За персонален подарък на госпожата - не мисля че е нужно по този повод, прилича на подмазване! Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 736
Определяно съм "за" подаръците на госпожите в яслата, дори мисля да предложа на родителите за съберем пари и да им купим нещо по общо, по-голямо и полезно. В нашата ясла са много внимателни и така добре гледат децата, че подаръкът ми се струва просто задължителен като имам предвид и колко ниски заплати получават!

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Подаряваме само цветя на учителките по случай откриването и закриването на учебната година, 1 ноември и 24 май  Peace

# 12
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
Аз мисля да направя някакви подаръци на госпожите в яслата и на лелята също. Мисля за някакъв коледен сувенир - нещо за елхата, или като свещ. А защо не от Коледния пазар на ДБМ - хем ще мога да помогна с малко, хем впечатлени госпожи, а и малката ще се радва да им занесе сама подаръците. Мисля, че заслужават. Толкова грижи и внимание дават на дечицата.

# 13
  • Мнения: 2 641
ние още неходим на ясла, но си мисля, че идеята е много добра........въпрос на уважение е.................ако родителите са доволни де и децата се чувстват добре там
пък и подаръчетата са повод за повече щастие и повече усмивки, по добро отношение към околните

# 14
  • Мнения: 275
всеки би се зарадвал на акт на внимание.Не мисля, че е лошо да се подари нещо.Учителите страхотните учители се радват дори само на цветя, дори само на децата ни, че ги виждат и имат шанса да се докоснат до тях. Но мисля, че нещо изработено от децата, нещо, което да им напомня за випуска или годината в която са учили тези деца.......не мога да го измосля съвсем точно. но напр, всяко дете да направи картичка,  да си изрисува ръчичката...абе нещо, което топли душата а не протмонето.

Общи условия

Активация на акаунт