Какво представляват подготвителните контракции?

  • 5 939
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Какво представляват подготвителните контракции?Как да разбера ,че раждането е започнало?Какви са признаците?Тия дни много ми се гади и грам немога да кача.А да не говорим за вечерите.Изобщо немога да спя.Често започна да ми се твърдява корема.Предварително благодаря за отговориге.Терминът ми е за 24 ноември

# 1
  • Мнения: 1 975
Аз усещах контракциите по време на бременността като менструална болка, но не много силна и втвърдяване на корема. А за раждането, споко нама как да го объркаш Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 346
Именно втвърдяването на корема е подготвителни контракции. След това болките са като при цикъл, на определен интервал. Като зачестят е време да се тръгва към родилния дом.  Началото на родилния процес е изтичането на водите, но това не винаги става. ако ти изтекат, веднага тръгвай, или се обади на лекаря си.
Успех и леко раждане!

# 3
  • Мнения: 509
Безболезнените контракции (на Бракстън-Хикс) са подготвителни - те не водят до раждане. Ако са болезнени, ще имаш болки и в кръста, и общо взето те са като менструални и все по-силни. Те са на правилни интервали и с продължение около 15 сек. при най-редките и на 60 сек. при най-честите (на около 3 мин.). Като ти станат на 15-10 мин, тръгвай и леко раждане! Не чакай непременно да ти изтекат водите, но и това се случва, дори без контракции.

# 4
  • Мнения: 566
още в 8-я месец имах от подготвителните контракции, но без болка. при легнало и напълно отпуснато положение коремът ти се стяга. една вечер имах такива през равни интервали, които постепенно намаляваха. отидох в родилното, но от там ме пратиха в къщи да чакам болката. след около 10 дни се събудих с някаква болка, която не мога да опиша, но бе напълно търпима. доктора ме убеждаваше, че родилните са през равни интервали, но моята беше хаотична, та се зачудих дали ще раждам. браво, че отидох в болницата - родих след час и половина.

# 5
  • Мнения: 5 026
 Втвърдяването на кореме са подготвителните контракции.

# 6
  • Мнения: 3 478
Втвърдяваше ми се корема, това не е болезнено.

# 7
  • Мнения: 1 233
И при мен така бяха контракциите - безболезнени, само корема ми се втвърдяваше.

# 8
  • Мнения: 6 164
Подготвителните - корема ти става корав, не боли. Истинските болят, като при менструация.

# 9
Подготвителните са втърдяването на корема и не болят а истинските няма начин да не ги усетиш те са като менструална болка само че на n-та степен Simple Smile и са на често през наколко минути.Изтекът ли ти водите значи се приготви за големия момент Simple Smileвъпреки че при мен водите ми ги пукнаха когато утидох вече да раждам

# 10
  • Мнения: 113
Подготвителните са втърдяването на корема и не болят а истинските няма начин да не ги усетиш те са като менструална болка само че на n-та степен Simple Smile
Успешно и леко раждане и здраво бебче.Сама ще усетиш момента Peace

# 11
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
При мен бяха болезнени,защото мен страшно много ме болеше кръста.Аз не можех изобщо да легна по гръб,а лежах 14 часа в предродилна зала.

Общи условия

Активация на акаунт