Кога започват да ни сърбят венците?

  • 6 178
  • 11
  •   1
Отговори
Бебчо е на три месеца, а вече си папка ръчичките и се лигави. Не е ли рано да ни сърбят венците?!?!?!  newsm78

# 1
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Не е рано
Мойто дете също от тримесечно го засърбяха венците, имаше и лиги. Първото ни зъбче изби на 7 месеца и половина.

# 2
  • Мнения: 153
моят си яде ръцете и се лигави от около месец и половина насам и още не са ни почнали зъбките.Всички го свързват със зъбите dontknow,но съм чувала,че може да продължи и месеци,а вече от лиги си е обринал цялата брадичка Sad

# 3
  • Мнения: 2 381
След 2-рия месец започна слюноотделянето и да си лапа ръчичките.Първото зъбче се показа на 6,5 месеца.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Теб ще почнат да те сърбят венците когато започнеш да си ги гъдаличкаш ConfusedА за детето ти е нормално от сега да го сърбят.
 Ей, понякога загавието на някоя тема може да ми оправи нстроението Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 362
Не е рано.Нашето първо зъбче изби на почти 5 месеца.

# 6
  • Мнения: 1 284
и според мен не е рано, ние се лигавиме от 2месеца зъбчета избиха на 5месеца сега има 5 и продължава да се лигави и да са му рацете в устата Peace

# 7
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Нормално е ,тъй като венците се подготвят за зъбките.И при моя син беше така,дори целите му венци бяха побелели.Но първото зъбче изби чак след 2 месеца,когато беше вече на пет и половина. Peace

# 8
  • Мнения: 6 461
Нормално е. Peace

# 9
  • Мнения: 9 902
Не е ли рано да ни сърбят венците?!?!?!  newsm78

мен ме сърбят, когато ще се разболявам.

# 10
  • Мнения: 3 478
Нормално е, и ние бяхме така, само дето още нямаме зъби.

# 11
  • Мнения: 4 362
Нормално е, и ние бяхме така, само дето още нямаме зъби.

 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт