виене на свят?

  • 789
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте момичета, случвало ли ви се такова нещо?Моето момченце .а 3г 6 м., вчера вечерта след като си легнахме да спим, и почти се беше унесъл се разплака и ми каза мамо вие ми се свят, аз ги гушнах и му мина, преди това много скачахме и танцувахме и аз си мисля да не се е претоварил много. Но странното е , че преди около два месеца веднъж отивахме на зъболекър и както си вървяхме навън той пак ми каза 4е му се вие свят и се разплака. според вас на какво се дължи, мисля ако не дай си боже се случи пак да питам личната лекарка. много ме е страх

# 1
  • Мнения: 5 531
Ами консултирай се с детски невролог. Дано да е нещо безобидно, но все пак едно лекарско мнение няма да е излишно.

# 2
  • Мнения: 380
И аз съм на мнение за консултация с детски невролог.

# 3
Моята дъщеря имаше същия проблем преди половин година. Изведнъж както си играе се разплакваше, хващаше за главата и залиташе. Лекарката ни каза че това може да възможен резултат от прекаленото гледане на телевизия. Тя през 1/4 от ден стоеше пред телевизора. Веднага прекратихме тази практика. Peace От тогава не е имала такъв проблем. Не забравяйте че телевизорите и мониторите с кинескопи облъчват, макар и в минимална степен. Най-вероятно и вашето главоболие майки понякога се дължи на това. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт