Не засука като хората...

  • 385
  • 6
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Та проблемът не е, че не яде, а че ми яде само зърното. При цялата ми борба да захапе и ареолата, точно след две дръпвания си е наместил челюстта баш под зърното. Гледам и брадата и носа му опират в гърдата
Докато суче имам съвсем лек дискомфорт, ама като засуква (някой път е по-бърз от мен) и като смукне зърното и вия от болка. За сега кремчето помага и не са ми разранени зърната, ама до кога  newsm78
Някакви хитринки да излъжа пет-дневния човек....

# 1
  • София
  • Мнения: 630
Честито бебче  bouquet
vesi, така както описваш нещата, и ти и бебето изглежда се справяте добре. Опитвай се да не му даваш да засуква само зърното, а да пъхваш и част от ареолата. Трябва да виждаш вътрешната част на долната устничка и езичето му подадено напред. Пробвай докато засуче правилно. Може би трябва да мине известно време и да привикнеш към засукването и тогава няма да изпитваш тази болка. 

# 2
  • Мнения: 3 478
И ние имахме този проблем, направо не се стоеше. Обаче я откачах и почвах от начало докато стане. Дебнеш като си отвори устата максимално, буташ и действаш. Отне ни време, но свикна, успех и на вас.

# 3
  • Мнения: 5 877
Натискаш леко с пръст брадичката, за да се отвори долната челюст. Напъхваш зърното барабар с ареолата. После стискаш с два пръста, докато суче, така че ареолата да е леко приплесната и да не изскача от устата му.
Преди да извадиш зърното от устата, пъхаш леко върха на пръста си, за да освободиш вакуума.

Другото, което ми идва наум, е дали бебето се намира достатъчно близо до гърдата. Една (или две) възглавници в скута ти биха го приближили достатъчно, за да не му се налага да "дърпа" зърното.

успех!

# 4
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Може би ако подаваш гърдата, като леко прищипеш ареолата с пръсти и му я набуташ в устата? Погали го по бузката, за да търси с отворена уста и тогава действай...

# 5
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Благодаря, значи борбата продължава. Аз успявам да му набутам ареолата, ама незнам как да го накарам да я задържи в устата си Laughing
Ще пробвам с пръст да я задържи в устата си.

# 6
  • Мнения: 374
Благодаря, значи борбата продължава. Аз успявам да му набутам ареолата, ама незнам как да го накарам да я задържи в устата си Laughing
Ще пробвам с пръст да я задържи в устата си.
знаеш ли какво се сещам-след като захапва първоначално и ареолата, но след това му се изплъзва най-вероятно са ти доста препълнени гърдите с кърма.маже би ако изцедиш малко точно преди кърменето, колкото ареолата да поомекне ще се получи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт