Липсва ми бременността и кърменето

  • 1 031
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Мили мамчета за тези от вас който вече са се сдобили със своята рожба мога да има кажа само едно голямо ЧЕСТИТО  bouquet и да им пожелая много здраве,щастие и късмет.А тези от вас на който има предстой да се обебят има пожелавам леко раждане и дано всичко да мине нормално Praynig.Аз имам дъщеря на близо 7 месеца,но много ми липсва бременността(не че ми беше лека),раждането,гушкането на бебо за първи път и най-вече кърменето.Надявам се в най-скоро време да ми се случи това отново(ако убедя мъжо,че се дърпа Mr. Green) защото това е най-прекрасното нещо на света.Просто мога да завидя благородно на тези от вас който са бременни в момента и да има кажа да се наслаждават всяка минута на своята бременност.

# 1
  • Мнения: 2 019
pogelavam ti skoro6na bremennost Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 733
И на мен ми липсва Simple Smile Но мисля да поизчакам още поне година за второто, защото малко ще ми е трудно да се справя. Иначе наистина всички моменти с очакването на детето са наповторими (разбира се, че и тези с детето са такива, но всяко си има своето очарование), така че , мили бъдещи мами, наслаждавайте се на състоянието си и знайте, че сте щастливки Simple Smile Колкото и тежко да ви се струва в момента Simple Smile

# 3
  • Мнения: 453
Да, много е мило, но когато е първо и нямаш други ангажименти, освен това чакане...
На мен с второ ще ми е много по- трудно и все си мислия, че няма да мога да му се отдам напълно...
Затова ще почакаме малко и ще си гушкам мойто човече!

# 4
  • Мнения: 178
Абе да ви кажа честно каквото с първото - това е и с второто...Все си е зор..И на мен ще ми липсват тези чувства ..Не вярвам да се навия за трето...

# 5
  • Мнения: 966
изкарах много лека бременност,но да ви кажа честно не ми липсва,а за кърменето..наистина е приятно изживяване,още му се наслаждавам Grinning

# 6
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Липсва ми понякога коремчето първите ритничета и такива интересни могове. А  за кърменето имах много трудни моменти, когато се разбра, че май няма да мога да продължа да кърмя, но сега всичко е ок, не ми липсва преживях го. Гушкам си бебо и му се радвам   bouquet, пък третото го има като идея, но малко по-нататък.

# 7
  • Мнения: 203
На мен ми липсват само онези първи дни и моменти с бебчето. Понеже ми беше за 1 път , от шашкане, притеснение и подобни изпуснах момента на точната поява на бебето, първото му изплакване, от умора ми се губят първите дни с него, тогава още бях и много объркана и изпълнена със страх.

# 8
  • Мнения: 3 092
Липсват ми онези моменти , когато видях двете чертички и се разплаках от радост ...после първите ритници дето се чудих рита ли или си въобразявам и мисълта -кога ли ще ги усетя Laughing

Големия корем и слушането на тоновете на бебка ...да не говорим за първата ни среща и за чувството после - когато си лежах в родилна зала и знаех че от скоро едва от часове аз имам бебе...а навън току що се раждаше летен юнски ден.Няма да забравя този момент никога.

Е , още кърмя , но знам че ще ми е мъчно когато спра.Дано да не е скоро.
Как се разнежих само.......

# 9
  • Мнения: 3 499
И на мен ми липсват по принцип, особено кърменето, но честно казано скоро няма да съм готова за второ.Поне няколко години....
А на теб - дано ти се сбъднат мечтите!

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
И на мен много ми липсва всичко това и също мъжът ми се дърпа за второ...все още... Rolling Eyes
Освен да си пожелаем желанието ни да стане реалност  Praynig

# 11
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Вярно е всичко това, но втората бременност не е само наслаждаване. Освен ако нямаш някой който да те отменя в грижите за голямото дете или ако то не е вече достатъчно голямо, за да не ти е в тежест.
Иначе съм напълно съгласна.

# 12
  • Мнения: 256
И на мен много ми липсва - и бременността, и кърменето, което прекратих съвсем наскоро и много се надявам в недалечно бъдеще да изпитам отново всички тези приятни вълнения. Пожелавам го и на вас! Hug

# 13
  • Мнения: 6 607
Бременноста въобще не ми липсва , за кърменето ще видим като спра

# 14
  • Мнения: 3 478
Не мога да кажа че ми липсват чак толкова много, но определено нещо от тях ми липсва. Иначе и аз като теб съм вече готова за второ. Май всички татковци са еднакви в това отношение, аз затова нашия вече съм го обработила Mr. Green. Няма искаш ли не искаш ли, казала съм кога, дано само стане Praynig, нямам време да чакам Crossing Arms Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт