Червилата на Golden rose и Classic

  • 5 950
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Какви са впечатленията ви от тези червила?Аз имам и от двете и съм много доволна.

# 1
  • Мнения: 27 524
От Golden rose съм много доволна, имам няколко. Другите не съм ги пробвала засега.

# 2
  • Мнения: 35 872
за тези червила не знам, нямам много опит с тях, но най-хубавите сенки за мен са Руби Роуз
имам тези и съм много по-доволна от много по-скъпи от тях!



страхотно съчетани цветове, трайни, не падат, не се размазват, не се събират, плътни, евтини!

Блонди, другите са на същия производител  Wink

# 3
  • Мнения: 1 037
за тези червила не знам, нямам много опит с тях, но най-хубавите сенки за мен са Руби Роуз
имам тези и съм много по-доволна от много по-скъпи от тях!



страхотно съчетани цветове, трайни, не падат, не се размазват, не се събират, плътни, евтини!


 Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Блонди, другите са на същия производител  Wink

А, да, вярно, мерси, значи и тях съм ползвала и също съм доволна  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Ползвала съм само едно червило на Голдън Роуз - то е от серията им гланцове, но е много трайно и е супер, особено за лятото. Страшно съм доволна.

# 6
  • Мнения: 12 126
Имам на Golden rose - за цената си са супер. В този ценови диапазон са и тези на Констас Карол - от тях също съм много доволна.
Не знам аз ли нещо бъркам, но си мисля, че Golden rose са турско производство, а Руби Роуз - канадски или нещо такова  newsm78

# 7
  • Мнения: 5 312
Имам и съм доволна. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 3 126
Нищо им няма на червилцата...като по-малка и => по-безпарична все такива си купувах и си ми харесваха. И сега чат-пат си взимам, но слагам какъвто и да било грим от дъжд на вятър

# 9
  • Мнения: 645
Определено съм доволна, а и малкия като реши да рисува с тях после не ме е яд Peace

# 10
  • Мнения: 35 872
Не знам аз ли нещо бъркам, но си мисля, че Golden rose са турско производство, а Руби Роуз - канадски или нещо такова  newsm78

Голдън Роуз са турски, Руби Роуз - латвийски

# 11
  • София
  • Мнения: 35 770
Стават  Wink

# 12
  • Мнения: 2 019
и от двете съм доволна

# 13
  • Мнения: 4 076
Много са добри-особено,когато ги купуваш"пресни",а не застояли от 4-5 г.Хубави,разнообразни  и трайни цветове.Сравних един руж на Руби Роуз с моя на Буржоаз-всякак се клепах и тествах,никаква разлика ни в покривност,ни в блясък.Единственият недостатък на Руби беше,че ако го носиш в чантата си,започва да пада,докато Буржоаз си стои здраво в кутийката,но аз така или иначе не го мъкна с мене.Една продавачка имаше разкошни мигли и не се сдържах да я попитам за спиралата й-Голдън роуз.Харесвам и двете марки  Peace

# 14
  • Мнения: 5 539
Имам 2 червила на Класикс от блестящата им серия, която имитира Water Shine Liquid Diamonds на Мейбълин и съм много доволна. Дори приятелки са ме питали с какво червило съм. Страхотно стоят.
От Голден Роуз също съм доволна - червила, сенки.

Общи условия

Активация на акаунт