Ябълков оцет vs. Пектин??

  • 4 934
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Кое от двете е по-ефикасно според вас за отслабване и на коя фирма? Ползвали ли сте такъв продукт и какво ви е мнението?

# 1
  • Мнения: 1 424
С интерес ще следя темичката и мен ме интересува  Peace

# 2
  • Мнения: 1 339
Загледах аз пектина в супермаркета, но се чудя как ли се използва и дали в действителност има някаква полза от него  Thinking

# 3
  • Мнения: 4 770
   Ами пектина набъбва в стомаха и създава усещане за ситост, и аз съм му се заканила от доста време...  Mr. Green
  Освен това четох, че помага и на косата и кожата, нали е колагенов хидролизат.
  Иначе не смятам, че е нужно да го противопоставяме на оцета, защото имат различно действие, а могат да се приемат и заедно.
 Пектинът е ако имаш силен апитит и "стържене" на стомаха, а ябълковия оцет - за стимулиране на метаболизма и храносмилането и топене на мазнините. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 036
Момичета,
За този ябълков оцет трябва много здрав стомах.При най - малко наличие на колит, гастрит е адска болка.Може да доведе до язва.

# 5
  • Мнения: 4 678
Tоз ябълков оцет може да си го слагате в салатата,за друго не става Peace

# 6
  • Мнения: 2 959
...ябълков оцет- в салатата,за друго не става...
Химико, не съм съгласна, гледаш само от страната на мъжкият пол, май?! На мен ми действа страхотно на косата- блясък и здравина й придават.
Бъдещо майче, не мога да Ти кажа нищо по дилемата ти, аз пектина си го набавям само от естествени източници, а за ябълковият оцет писах вече. Успех в отслабването.

NB   Допълвам един хубав линк за ябълковият оцет, а за пектина- имаше наскоро отделна тема.

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 23:08 от Kalida

# 7
  • Мнения: 4 770
  За болката знам, един път предозирах и беше ужас!   Sick  Спрях го за доста време. Но се отслабва, знам го от опит.  Grinning  Подсетихте ме да проверя, май някъде имах останал.  newsm78
  Поци, ние говорим за натурален ябълков оцет или за такъв на капсули, не за онзи от супермаркета...  hahaha hahaha hahaha

# 8
  • Мнения: 4 678
Разбира се че знам за какво говорите,няма да го пиете от бутилката я Joy Joy

# 9
  • Мнения: 4 770
  Еее, стига де, и тука ли спам?       hahaha hahaha      Joy Joy Joy

  По темата: смятам, че има полза и от двете, стига да не се прекалява.

# 10
  • Мнения: 4 678
Лека нощ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт