Днес е Архангеловата Задушница. Да се помолим!

  • 1 780
  • 38
  •   1
Отговори
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Да се помолим за душите на тези, които не са сред нас и бдят над дните ни!

 Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 5 468
 Cry Praynig
Моля се за моята мила майчица, на която след 4 дни ще й правим 3 месеца помен. Бог да я прости!!!

Бог да прости и всички починали, които са ми били близки баби, дядовци, както и тези, които са били мили на вас.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 883
 Praynig Praynig Praynig
Да почиват в мир!

# 3
  • Мнения: 218
 Flowers Rose  Почвай в мир маменце. Бди над Тони!  Flowers Rose

# 4
  • Мнения: 3 164
Тази година за огромно съжаление бях на 2 погребения на много близки за мен хора Sad - на чичо ми и на най-малката ми племенницата  Cry Cry Cry
и бях свидетел на последните им мъчителни и ужасни дни.

Преди 16г загубих любимата си баба. а мама въобще не я помня.........
Дано близките ми(а и не само те) са намерили ТАМ вечен покой Praynig
Моля се там където са, да няма ни страдание ,нито мъка Praynig Praynig Praynig

Бог  да ги прости!

# 5
# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Много тъжен и тягостен ден...  Sad Cry Tired

Бог да ги прости  Praynig и да ни даде знак, че ТАМ са по-добре  Praynig

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Бог да прости милата ми майка,която си отиде от мен преди девет години Praynig!Да пази Божа и цялото ми семейство!Бог да прости ! Praynig

# 8
# 9
  • Мнения: 3 886
БОГ да ги прости Praynig .Да се надяваме че те са там някъде в по добър свят Praynig PraynigПчиваите в мир  БАТЕНЦЕ,ТАТКО,БАБО ,ДЯДО и МИТЕНЦЕ   Praynig Praynig:

# 10
  • София
  • Мнения: 2 845
да почиват в мир!

моят дядо, който почина преди 9 години и не можа да играе хоро на сватбата ми..
двамата ми приятели, които си отидоха от този свят на 17 и на 18 години - липсвате ми Роска и Гого...
Панчо - липсваш ни...
дядо, бабо...

# 11
  • Мнения: 4 629
Бог да ги прости Praynig

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Бог да прости всички отишли си от тази земя хора. Почивайте в мир дядо Вангел, бабите Пенка и Клавдия, двете прабаби с името Елена, лелите ми Елка и Йовка, прадядо Димитър и всички други близки.
Много е тъжно, баба Пенка и дядо Вангел доживяха да видят само моята сватба  (  от общо 4 внука)и 1 единствен правнук ( в момента са 4 и на път е 5-ти). Баба ми Клавдия не успя да дойде на сватбата на сестра ми, не можа да види на живо малкия ми син- само на снимка. Cry Cry Cry
Бог да прости приятелката ми Мая, оставила две дечица- на 2 и 14 г ; детенцето на друга моя приятелка- Ивелина, останала завинаги на 10 г.

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 09:37 от Джемма

# 13
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Бог да прости моята мила БАБА, която обичах безкрайно и която си отиде това лято. Почивай в мир! Praynig Praynig Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 1 105
Да почиват в мир! Бог да прости дядо ми, който си отиде преди три години и много липсва на всички ни Praynig Cry

Общи условия

Активация на акаунт