Вадене на снимки от дигитален апарат

  • 4 297
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Може ли някой да ми каже къде в София е най-евтино да се вадят на хартия снимки от дигитален апарат. Събрала съм толкова много на компа и ми се иска поне една част да ги извадя.

# 1
  • Мнения: 3 457
и най-качествено newsm78

# 2
  • Мнения: 26
Абе за качествено не е толкова важно, защото моя апарат е само 2МП и снимките не са особенно качествени - аз съм си ги правила.

# 3
  • София
  • Мнения: 481
В Дружба 1, в магазин Европа (бивш Техномаркет и още по-бивш РУМ), има фото. Копират цифрови снимки и снимки от лента на еднаква цена- последно беше 15 ст за 9/13 и 20 ст за 10/15. Докарват доста прилично качество. Най-добри стават, ако снимките са обработени предварително и преупредиш във фотото да не правят корекции.

# 4
  • Мнения: 26
Много благодаря, знам къде е и ще отида   Hug

# 5
  • Мнения: 409
Аз изпробвах няколко пъти поръчка он-лайн....  много ми е удобно, поръчвам снимките през сайта и после си ги търся в близкия супер  Mr. Green

http://fotobravo.com/

# 6
  • Мнения: 3 797
fotolan.info

за поръчки през интернет. Качеството е много добро, моят апарат е 5 .0 мегапиксела и каквото е на монитора, такива са ми снимките, от днес за утре стават.

# 7
  • Мнения: 791
И аз съм много доволна Peace Наистина излизат много качествено и ми ги доставят бързо.Излизат ми между 0.24 - 0.30лв. на бройка с транспорта - цената варира в зависимост от бройката.

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Най-добро качество съм видяла от фотото на "Фуджи" на ул.Иван Асен/ с/у градинката/. А и е най-евтиното, на което съм попадала.

Общи условия

Активация на акаунт