крем за лицето през зимата?

  • 769
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Какъв крем използвате през студените месеци, които вече настанаха, от кой сте доволни, знам че кожите са различни, но знаем за студеното, че на трябва да е хидратиращ, по-скоро предпазващ, по-тежък или мазен, но без да запушва кожата.Последно си взех за есента на нивеа, този аквата, но вече не е за него, той беше добре за след лятото, да възвърне влагата в кожата, и сега не знам вече, сякаш не мога да случа на хубав крем, особено зимата???

# 1
  • Мнения: 3 248
По този въпрос разчитам на козметичката ми. Sunglasses Защото така и не успях сама да попадна на нещо, което да ме удовлетвори. В момента ползвам някакъв шведски или пък швейцарски да беше Crazy, цената му е средна, качеството високо. Party Много съм доволна, просто нямам никакви забележки.
Затова бих ти препоръчала и ти да се консултираш с козметик. Тук всичко, което се препоръчва е индивидуално - на едни им допада, други обрива. Peace

# 2
  • Мнения: 3 331
През лятото използвах един флуид на OLAY - Complete Care SPF 15, но сега преминах на Vichy - Reti C - доволна съм.
Кожата ми е смесена, безпроблемна общо-взето. На 30 години съм. Това за ориентация.

# 3
  • Мнения: 2 407
За зимата ползвам на Авен- колд крем, за суха кожа.много съм доволна.

# 4
  • Мнения: 2 897
По този въпрос разчитам на козметичката ми. Sunglasses Защото така и не успях сама да попадна на нещо, което да ме удовлетвори.
Затова бих ти препоръчала и ти да се консултираш с козметик. Тук всичко, което се препоръчва е индивидуално - на едни им допада, други обрива. Peace


Аз съм същият случай Simple Smile Peace

# 5
  • Мнения: 1 540
Аз ползвам тези кремове на Орифлейм за през зимата, само Weather Protective Cream не ми харесва, много е мазен и гъст!

# 6
  • Мнения: 10 982
Мазните и тежки кремове ми запушват порите и допълнително ми омазняват кожата  Sad
Голям проблем ми е какво да избера за зимата.

# 7
  • Мнения: 5 140
Използвам кремът за студено време на Ейвън.
Доволна съм. Peace

# 8
  • Мнения: 5 362
Използвам кремът за студено време на Ейвън.
Доволна съм. Peace
Аз също съм доволна от него.

# 9
  • Мнения: 6 461
NIVEA Soft. Peace
За сега този крем идеално се понася от кожата ми .

Общи условия

Активация на акаунт