капки за нос

  • 5 853
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
мамчета кажете ми някакви какпки за нос на 10 месеца сме вече  Peace Peace

# 1
  • Мнения: 1 568
Виброцил,има го и на кремче!
И не само отпушва,като повечето,но и лекува!

# 2
  • Мнения: 189
Ние ползваме физиологичен разтвор и Ксилометазолин. Друго не се е налагало. Дано и не се налага скоро.

# 3
  • Мнения: 8 505
Ксилометазолин не се прилага на деца под 2г.

# 4
  • Мнения: 1 116
Защо ?!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
А не е лио по добре да се направят капките в аптека.Не си спомням ,на каква възраст бяха децата ми,когато започнах да им слагам такива.

# 6
  • Мнения: 2 082
Цитат
Защо ?!
защото предполагам,че така пише на упътването  Laughing
би ли обяснил-олинта и ксилометазолина имат ли някаква разлика или са едно и също

# 7
  • Мнения: 1 237
Аз  Ксилометазолин капах на 1г.6м.,а за тази възраст-Виброцил.

# 8
  • Мнения: 8 505
Цитат
Защо ?!
защото предполагам,че така пише на упътването  Laughing
би ли обяснил-олинта и ксилометазолина имат ли някаква разлика или са едно и също

Разликата е в производитете,може и в някое от помощните вещества,но активната съставка е една и съща.

# 9
Здравейте,мами!
Чета за капките,които давате на децата си,но това е химия,от която трябва да се стремим да ги предпазваме.Има продукти от растението Алое Вера,които само за ден-два успяват да спрат сополчетата.Знам го от собствен опит-имам две деца-на 9 г и на 1г. и 3 мес.Ако някой се интересува,нека да ми пише,може и на мейла.
radoslava_nacheva@abv.bg

# 10
  • Мнения: 1 883
Roby  Дай повече инфо тук  Peace

# 11
Има един продукт,казва се Алое Фърст-съдържа чисто Алое Вера + още 11 билки.Впръсква се в нослето по 3-4 пъти на ден и забравяш,че детето ти е имало хрема.Но не се продава в аптеките,а само чрез поръчка,но тук не мога да го напиша-счита се за реклама.

# 12
# 13
  • Мнения: 6 461
мамчета кажете ми някакви какпки за нос на 10 месеца сме вече  Peace Peace
Физиологичен р-р,
Резоксим

# 14
  • Мнения: 819
Коларгол,физиологичен разтвор.

Общи условия

Активация на акаунт