не иска попара

  • 1 108
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
мили мами моята кукла не иска попара, с какво да я заместя?(освен мляко).Педито каза,че трябва да пие мляко само сутрин и вечер.Благодаря много  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 9 845
На тази възраст не е ли малка за попара? newsm78Още повече,че не я иска.Води се по детето-не иска попара-не давай попара.Пробвай пак след време.

# 2
  • Мнения: 878
и моят хубостник не искаше на вашата възраст.Аз не съм му и давала повече да опитва.Давам каша на мястото на попарата....но следобяд,сутринта в 10 ядем по 1 банан с ананас,или с круша, или с ябълка.Всичко си изяжда. Hug

# 3
  • Мнения: 44
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120394.0 , http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=125501.0 , http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126172.0 , Има толкова много теми за попарата,първо потърсете после пускайте тема.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Опитай да дадеш кус - кус - понамачкан  Peace - има и сирене, и масло, и малко захар  Hug

# 5
  • Мнения: 6 390
мили мами моята кукла не иска попара, с какво да я заместя?(освен мляко).Педито каза,че трябва да пие мляко само сутрин и вечер.Благодаря много  bouquet
Не давай попара като не иска
За кус кус и попара - захранила ли си с глутен?
Във вашата възраст през ядене ми е пила АМ, не че оспорвам твойта педка, но по добре се води по детето  Peace и не бързай
Даваш ли кашички? Много по добре от хляб с вода или чай  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 897
Глутена сега ли го въвеждаш?Защото можеш да пробваш първо с глутенови каши-може би повече ще ги хареса ThinkingИзчакай още две-три седмици и тогава пробвай пак,ако не иска,ще импровизираш с друго-теми-бол Simple Smile
Пък и попарата далеч не е задължителна  Peace

# 7
  • Мнения: 6 461
Кус-кус

# 8
  • Мнения: 27 524
То кой нормален човек иска  Mr. Green
Шегувам се, не се впрягай. Няма и нужда от попара изобщо, да не говорим, че на 6 месеца вече масло и сирене ли даваш? И защо да пие мляко само сутрин и вечер??? Аман от умни съвети от педита  ooooh! Давай каши, давай грис (ако си дала глутен, ако не - безглутенови каши). Бисквити с АМ... има куп неща, освен попарата  Peace

# 9
  • Мнения: 5 103
То кой нормален човек иска  Mr. Green
Шегувам се, не се впрягай. Няма и нужда от попара изобщо, да не говорим, че на 6 месеца вече масло и сирене ли даваш? И защо да пие мляко само сутрин и вечер??? Аман от умни съвети от педита  ooooh! Давай каши, давай грис (ако си дала глутен, ако не - безглутенови каши). Бисквити с АМ... има куп неща, освен попарата  Peace
Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
И аз мисля ,че кашата е по-подходяща за вашата възраст.Никога не съм предлагала попара,при наличието на толкова други храни/като пораснете още малко/.

# 11
  • Мнения: 231
благодаря много  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 457
То кой нормален човек иска  Mr. Green

Дъщеря ми  Mr. Green Иска САМО попара сутрин и нищо друго не признава  Crazy
Направя и аз овесени ядки с АМ и с плодове - тя плюе, направя кус-кус със сирене и масло - същата работа  Twisted Evil Накрая овесените ядки си ги ям аз, а на нея правя попара  Grinning

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
То и без това е малко за попара.......А защо само 2 млечни хранения, моя син си имаше 3 до към 8-9 месеца.... newsm78  Давай грис, плодове с бисквити, каша......

# 14
  • Мнения: 118
ПРОБВАЙ ДА СЛОЖИШ НЕЩО любимо вътре или с чай ХИП вместо обикновен шипков, ние така я проядохме дори сега ние любима Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт