КиК или Минимен?

  • 2 357
  • 27
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Харесала съм ботушки Колев и Колев и едни Минимен. Цената им е почти еднаква, разлика от 3 лв. Сега се чудя кои да взема? Алекс има обувки и Минимен и Колев и Колев, имам база за сравнение, но все пак не мога да реша. Първите ги относи и не са помръднали, докато тези на Колев им разказа играта, но и бая шляпане с тях падна.
От кои сте по- доволни? Като модел и двата ми харесват, затова се чудя.

# 1
  • Мнения: 1 737
За мен са съвсем еднакви като качество, за това не отговорих на анкетата. Ако трябва да избирам, бих предпочела модела с по-мека подметка и кожа.

# 2
  • Мнения: 8 505
Минимен.

# 3
  • Мнения: 1 756
зависи от модела, кожа или велур
няма зна4ение според мен, аз имам минимен ботуши, но не са с дебел хастар, нямат вата тези какви са

# 4
  • Мнения: 1 058
Къде ги има в София? Никога не съм виждала обувки на тази фирма.

# 5
  • Мнения: 1 756
Къде ги има в София? Никога не съм виждала обувки на тази фирма.
ami kzde viweeü, ima goi na Witoüka, na Pliska w L<lin i predpolagam i na dr.mesta po kwartalite

# 6
  • Мнения: 5 255
Къде ги има в София? Никога не съм виждала обувки на тази фирма.

Ето сайта на minimen, а ги продават в магазини Дани, но съм ги виждала в почти всички добре заредени детски магазини.

По темата - купувала съм само едни обувки на Минимен и съм доволна.

# 7
# 8
  • Мнения: 2 936
аз харесвам повече КиК  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 11 704
Днес гледах ботушки и на К&К и на Минимен,първите 52,вторите 55 лева.На мен продавачка в детски магазин още миналата година ми беше казала,че ако мога да дам 50 лева за К&К,по-добре да купя Минимен.Разбира се не знам до колко е меродавно мнението и.Обаче като модели тези на К&К повече ми харесаха днес,някак по-сладурски и по-леки изглеждаха.
Засега се въздържам от гласуване,може би утре,ако купим на Мели ботуши,ще гласувам!

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 21:39 от Ali&Meli

# 10
  • София
  • Мнения: 98
Гласувах за Минимен. Малкото ми дете все още не може да си каже кое е по-удобно, но дъщеря ми, която е 10 години, категорично отказва да носи обувки на КиК, казва, че не са й удобни. За нея вече не купувам на Минимен, но първите и обувки бяха именно такива и може би до 5-6 годишна възраст купувах доста от тях.

# 11
  • Мнения: 562
И аз съм за Минимен, имаме обувки, доволна съм. На К&К взех едни пантофи, после видях, че са груби от вътре, а и крачетата й се изпотяваха, не ща да ги чуя  Twisted Evil

# 12
# 13
  • Мнения: 1 455
На КиК за мен са безумно скъпи за качеството което предлагат.Купувала съм 4 чифта и външния им вид се скапва за нула време.С две ръце подкрепям Минимен! Peace

# 14
  • Мнения: 667
Не сме имали на Минимен, но от КиК не сме доволни. Миналогодишните ботуши на дъщеря ми на КиК непрекъснато се разлепваха, а струваха ок. 60 лв. Мисля, че за тази цена тя трябваше да има ботушки, с които да може да изкара поне една зима. Пролетно-есенните обувки на КиК не й бяха удобни и така и си стоят неносени.

Общи условия

Активация на акаунт